Jak dostać pracę administratora klubu

Administrator klubu nocnego powinien łączyć funkcji kierownika organizującego pracę personelu i przedstawiciela instytucji, która tworzy przyjemną gościom atmosferę. Do jego obowiązków włączone kwotę korekty sytuacji konfliktowych. Ponadto, dobry administrator powinien być twarzą swojego klubu – bo to on kontaktuje się z gośćmi. Jesteś gotowy, aby spróbować się w tej roli? Wtedy szuka się odpowiedni klub, który ma pracę, i zapisujcie się na rozmowę kwalifikacyjną.

Jak dostać pracę administratora klubu

Instrukcja

1
Sporządź odpowiednie cv. Administrator musi być towarzyski, pozytywny, przyjazny, mieć doświadczenie w zarządzaniu personelem, nie zgubić się w sytuacjach stresowych, różnić się kondycji i być gotowym do ненормированному całego dnia roboczego. Koniecznie zaznacz te punkty w cv.
2
Już pracowali w cateringu lub rozrywkowej instytucji? Wprowadź ten moment w rubryce „doświadczenie zawodowe”. Nieważne, że tylko sprawdzali bilety w kinie lub obsługiwali gości w kawiarni. Już nie nowy w tym biznesie, i to jest najważniejsze. Do cv należy dołączyć dobrą kolorową fotografię – to się opłaca wyróżni cię z przepływu potencjalnych kandydatów.
3
Znajdź odpowiednie oferty pracy, korzystając z wyspecjalizowanych stron lub gazetami. Możesz skontaktować się w swój ulubiony klub bezpośrednio – czasami menedżerowie hr po prostu nie mają czasu, aby zaktualizować listę ofert. Ponadto rotacja pracowników w klubach wysoka. Zacznij z najbardziej interesujących cię uczelni – całkiem możliwe, że uda ci się dostać miejsce w klubie swoich marzeń.
4
Przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej. Musisz wyglądać dość nowocześnie, ale nie wyzywająco, bo starasz się o stanowisko administracyjne. Rozmawiając z potencjalnym pracodawcą, zachowuj się swobodnie, ale grzecznie. Zaplanuj z góry, opowiadanie o sobie. Nie скромничайте i nie принижайте swoich zalet i osiągnięć. Traktuj rozmówcy jako gość – jeśli uda ci się go przekonać, że jesteś najlepszym kandydatem ze wszystkich możliwych, to znaczy, że można poradzić sobie z przyszłą pracą.
5
W niektórych miejscach mogą zaoferować „stres rozmowa kwalifikacyjna”. Będą przerywać, prosić się zrobić coś niezwykłego, na przykład zaśpiewać. Być może trzeba będzie czekać na kierownika lub, wręcz przeciwnie, szukać go w nieznanym budynku. Jeśli drażnią was te małe rzeczy, zastanów się – może być, praca z nastrojowym gośćmi i своенравными kelnerów i barmanów w ogóle nie nadaje? Stresujące sytuacje w klubie – codzienna robocza rutyna.
6
Jeśli nie masz doświadczenia, ale bardzo chcesz zostać administratorem, zgadzaj się na bezpłatny staż lub stanowisko „asystenta”. Można poznać niuanse klubowego firmy i poprawić swoje cv. Sprawdź, jak długo potrwa okres swojego „stażu” i kiedy można liczyć na pierwszą pensję. Traktować tę pracę jako nauka. Zorientowawszy się w niej, będziesz mógł znaleźć sobie miejsca ze stałym wynagrodzeniem i dobry procentami.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.