Jak dodać przycisk na stronie internetowej

Internet staje się coraz bardziej interaktywny, a użytkownicy coraz częściej zaczynają komunikować się ze sobą za pośrednictwem różnych stron internetowych, za pomocą swoich kont na portalach społecznościowych, takich jak Facebook, Facebook, Youtube, i inne. Praktycznie na każdej stronie jest teraz na końcu artykułu znajduje się kilka przycisków, klikając na które można szybko podzielić się lubił materiałem z przyjaciółmi na swoim koncie. Ustawić przyciski społecznościowe można i na własną stronę internetową.

Jak dodać przycisk na stronie internetowej

Instrukcja

1
Można go w prosty sposób i zainstalować gotowe przyciski, kody javascript, które znajdują się w odpowiednich sekcjach na stronach serwisów społecznościowych. Jednak javascript znacznie zmniejsza szybkość ładowania stron, zwłaszcza, jeśli takich elementów na stronie jest wiele, a także taki format przyciski nie pozwala zmieniać jej rozmiar i robić wszystkie przyciski takie same i dokładni.
2
Jeśli jesteś właścicielem Photoshop, można zrobić przyciski w postaci plików graficznych, pobierając z internetu ikony popularnych sieci społecznych i доработав ich do tej samej szerokości i wysokości.
3
Wszystko, co musisz zrobić, to dążyć do tego, aby po kliknięciu na grafikę przycisk informacje mieścił się na twoim koncie w danej sieci społecznościowej. Użyj zwykły systemowy notatnik do otwierania plików php.
4
Wszystkie kody przycisków dodaj do pliku single.php lub index.php i generować kod podobny do następującego, do przestrzegania ogólnego stylu wszystkich przycisków, kody których wykonujesz i wstawimy do tagu:

kody przycisków
5
Styl wszystkich przycisków ustawia się przez plik style.css.
6
Zaznacz przycisk kilka najbardziej popularnych serwisów społecznościowych z funkcją „podziel się z przyjaciółmi” i „umieścić materiał na swojej stronie”, a także, w razie potrzeby, dodaj linki na własne profile w tych samych portalach społecznościowych, aby użytkownicy witryny mogli łatwo znaleźć z tobą kontakt.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.