Jak dać ogłoszenie w internecie

Na dzień dzisiejszy istnieje wiele stron internetowych, które pozwalają umieścić darmowe ogłoszenie na dowolny temat, na przykład, „Oddam kotki” lub „Sprzedam mieszkanie”. Podawać reklamy lepiej raz na kilka stron, przy czym w listy powinny trafić specjalistyczne strony internetowe (praca, nieruchomości, auto), strony internetowe z twojego miasta i duże federalne portale z wiadomościami.

Jak dać ogłoszenie w internecie

Instrukcja

1
Utwórz dokument tekstowy i napisz w nim ogłoszenie i dane kontaktowe. Pozwoli to, aby nie spędzać zbyt dużo czasu w przyszłości: potem można stąd będziesz kopiować tekst i wstawiać na strony internetowe.
2
Wyślij ogłoszenie na specjalistyczne strony internetowe. Właśnie na takie strony wchodzą potencjalni klienci.
Na przykład, jeśli sprzedajesz samochód, a następnie umieścić reklamy na stronach internetowych: auto.ru, drom.ru, cars.ru, automania.ru.
3
Wyślij ogłoszenie na stronach internetowych miasta, bo ofertą najprawdopodobniej skorzystają właśnie ci,którzy mieszkają w pobliżu. Na przykład, dla Samary to 63.ru do Jekaterynburg E1.ru.
4
Wyślij ogłoszenie na duże federalne strony. U nich, jak zwykle, bardzo duża frekwencja i wysokie pozycje w wyszukiwarkach, więc twoja propozycja zobaczy wiele osób.
Oto lista najważniejszych portali: irr.ru, avito.ru, sladno.ru, olx.ru.
5
Na każdym miejscu, znajdź opcję „reklama” i kliknij na niego. Wprowadź dane rejestracyjne i tekst reklamy. Do ciebie na skrzynkę e-mail ze wszystkich stron przychodzą powiadomienia o terminie i link na twoją reklamę. Również w takich pismach zwykle zawiera informacje o tym, w jaki sposób można edytować ogłoszenie, twój login i hasło, aby zalogować się na stronie internetowej.
Należy zwrócić uwagę
Na większości stron internetowych, aby opublikować ogłoszenie konieczna adres e-mail, więc sprawdź jego działanie.

logo
Kategoria:
Online zakupy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.