Jak dać mu do zrozumienia, że kochasz

Często zdarza się, że przyjazne stosunki z młodym człowiekiem przekształcić się w coś więcej z twojej strony. Przy tym często dzieje się wzajemnie, ale oboje, nie mogąc otworzyć swoich uczuć, nadal komunikować się według ustalonego modelu. Trwać to może dość długo. W takim przypadku należy spróbować daj do zrozumienia partnerowi, że nie przeszkadza to zmienić.

Przyjaźń między kobietą i mężczyzną często przeradza się w miłość.

Instrukcja

1
Najlepiej byłoby, oczywiście, powiedzieć wprost. Ale wtedy, najprawdopodobniej, o przyjaźni zapomnieć, niezależnie od tego, odwzajemnione, czy twoje uczucia. Z drugiej strony, może to i lepiej. Pomyśl nad tym.
2
Starajcie się spędzać z nim jak najwięcej czasu. Podkreśl w rozmowie, że uważasz, że do poświęcenia wolnego czasu jest możliwe tylko dla osób, które bardzo drogi.
3
Nie mówcie mu o innych facetach, z którymi przebywa lub przekazane. Nie trzeba, aby uważał, że masz kogoś innego, do kogo masz słabość, a on jest tylko przyjacielem. W ogóle, przestańcie myśleć jak przyjaciółkę. Być może, twój młody człowiek z powodu swojej zaprzyjaźnionego zachowania nie decyduje się zrobić pierwszy krok.
4
Daj mu do zrozumienia, że to jest ważniejsze niż wszystkie dla ciebie. Jeśli on zaprasza cię do kina, powiedz, że chcieli zobaczyć ten film z przyjaciółką. Ale sam zauważ, że na pewno pójdzie lepiej z nim.
5
Spróbuj użyć klasyczny droga do serca mężczyzny – poczęstujecie jego improwizowanych gadżety. W tym samym czasie, to może być dodatkowy powód do spotkania sam na sam.
6
Zawsze szczerze radujcie się, gdy widzisz go. Nie rób smutny wyraz twarzy, odzwierciedla twoje duchowe rany, bo jak może być źle interpretowane.
logo
Kategoria:
Uczucia

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.