Co podarować na walentynki dziewczynie

W przeddzień czternastego lutego, w sklepach można zobaczyć tłumy młodych ludzi z блуждающим oczami, пробегающих oczami po wystawionym na wystawie сердечкам, kocięta, зайцам i gołębiom, które powinny zadowolić ich ulubionych kobiet. Pomimo faktu, że przemysł troszczy się o ludzi, i do Dnia wszystkich zakochanych sklepy są pełne tematycznych prezentów, bardzo trudno jest wybrać ten jedyny, co sprawi, że dziewczyny z piskiem rzucić ci się na szyję.

Co podarować na walentynki dziewczynie

Instrukcja

1
Łatwiej i bezpieczniej było by dać swojej kobiecie to, czego ona chce. Jeśli dziewczyna milczy jak partizan i nie wzdycha, przechodząc obok sklepu z dekoracjami, spróbuj dyskretnie dowiedzieć się, co by do niej pasowało. Do tego, na przykład, można bawić się w „prawdę czy wyzwanie” i zapytać, co stało się dla niej idealnym prezentów.
2
Słuchaj głosu swojej damy. Możliwe, że już dziesięć razy powiedziała ci o tym, że chciałaby edycja kolekcjonerska filmu animowanego „My little pony”, a ty za to głupotą i natychmiast wyrzucić z głowy.
3
Prezent nie musi być materialny. Podaruj swojej dziewczynie karnet na wstęp do spa, zajęcia z tańca lub sesję zdjęciową. To będzie oryginalny i незаезжено.
4
Uważa się, że prezent na walentynki musi być koniecznie romantyczny. Nie spiesz się kupić pluszowe szczeniąt i balony w kształcie serca, przecież można wymyślić coś ciekawszego. Daj dziewczynie żyć motyla, uruchom w niebo chińskie latarki.
5
Jeśli nie размениваетесь na drobiazgi – daj kobiecie gwiazdę! Do tego trzeba będzie złożyć w sklepie internetowym zamówienie, a otrzymasz zaświadczenie o tym, że w imię swojej ulubionej dziewczyny nazywa się kropka w odległym zakątku galaktyki.
6
Perfumy i bielizna – jest to dość ryzykowny prezent. Dawać takie rzeczy warto w tym przypadku, jeśli masz stabilne i trwałe relacje. Wybierając perfumy, pomyśl, nie słyszałeś taki zapach na kogoś z waszych znajomych. I nie daj Bóg, pomyłki z rozmiarem bielizny. Dla nieuważny mężczyzn będzie znacznie bezpieczniej dać dziewczynie certyfikat, w którym ona sama może kupić coś, co jej się spodoba.
Porada
Nie jest tak ważne, że jesteś podaruj swojej ukochanej dziewczynie. Najważniejsze jest to, aby w Dniu wszystkich zakochanych dał jej swoją miłość, ciepło i troskę – to będzie najlepszy prezent.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.