Co dać dziewczynie na Walentynki

Walentynki – święto, kiedy wszyscy zakochani wymieniają się pięknymi prezentami. Jednak podarować prezent można nie tylko swojej drugiej половнике, ale i bliskim ludziom, którzy też zajmują sporo miejsca w swoim sercu. Na przykład, najlepszej przyjaciółce.

Co dać dziewczynie na Walentynki

Instrukcja

1
Jeśli twoja dziewczyna jeszcze nie znalazłam bratnią duszę, czy nie tak dawno temu rozstałam się z chłopakiem, to twoje życzenia w tym dniu w żadnym wypadku nie powinno przypominać jej, że jest sama. Dlatego nie wysłać jej walentynkowy od „anonima” z ozdobną wyznań miłości, nie pisz w życzeniach zdanie typu „on jeszcze będzie żałował, że cię rzucił”, „gdzieś się włóczy i twoje szczęście”, lepiej po prostu życzcie jej być szczęśliwą i wyrazić przekonanie, że właśnie w jej domu też zapuka miłość.
2
Co do prezentów, kup po prostu piękną walentynkę, a kartkę „najlepszej przyjaciółce” lub „Ukochanej przyjaciółce”, napisz w nim dobre słowo o tym, jak ją kochasz i jak wdzięczni losowi za waszą przyjaźń. Załączyć najlepsze wspólne zdjęcie, można krążyć w serduszko na znak, że w swoim sercu to zajmuje znaczące miejsce. A poduszka w kształcie serca, piękny album w różowych kolorach lub z odpowiednim z okazji nadrukiem, oryginalny zegar w kształcie serca lub doniczki, kawowy топиарий, który stworzy komfort w każdym domu, będzie idealnym dodatkiem do każdego поздравительным słów. Najbliższej przyjaciółce można dać certyfikat w salon bielizny lub pójść do spa.
3
Jeśli dziewczyna nie jest sama, możesz podarować film ze zdjęć o jej historię miłości młodego człowieka, poduszkę z ich wspólnych zdjęć, ciepły koc i zestaw partie herbaty – w sumie te rzeczy, które można użyć dwóch, które zbliża najmniej kilka. A zestaw aromatycznych olejków lub świec (nie tylko z zapachu truskawek, ale i iglastych, na przykład, lub лавандовым), dyskretny miś i butelka szampana powiedzą dziewczynie o tym, czego pragniesz jej szczęścia z ukochanym mężczyzną i uszanować jej wybór.
4
Jeśli pracujecie razem, udekoruj pulpit twojej dziewczyny do parafii: umieść uchwyt na wizytówki w kształcie serca, na lustrze napisz (zmywalne farby) „najpiękniejsza dziewczyna”, a na komputer powiesić kilka serduszek z miłymi słowami „Wszystko się uda”, „Jesteś najlepsza”, „Kocham cię”, do krzesła załączyć balon w kształcie serca. Przerwa z ароматизированным herbatą i pudełkiem czekoladek będzie doskonałym dodatkiem do wypoczynku i daje dobry nastrój.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.