Co dać na 8 marca córki

8 marca – wszystkie uznane i ulubione święto, w które chciałbym serdecznie pogratulować i zrobić coś dobrego dla wszystkich kobiet, niezależnie od ich wieku. I, jeśli masz córka dorasta, to w ten dzień nie może obejść jej uwagą i prezentem, bo to jej święto też.

Co dać na 8 marca córki

Instrukcja

1
Jeśli twoja córka jest jeszcze mała, to wybrać dla niej prezent nie będzie trudne. Nowa ciekawa zabawka, książka lub sukienka (mimo wszystko to jest dzień kobiet, więc niech dziecko od najmłodszych lat czuje się małej damy) z pewnością spodobają крохе.
2
Jeśli twoja córka już wyszła z несознательного wieku, zanim nabyć prezent na 8 marca, spróbuj dowiedzieć się jej życzenia i preferencje. Wielu rodziców daje swoim dziewczyny ubrania i buty, jednak nie wszystkie dziewczynki cieszą się tak praktyczne презентам. Wszystko zależy od charakteru – jeśli córka rośnie z mody i jarzmem, to nowy strój (sukienka, spódnica, buty) jej nie znajdzie, a jeśli dziewczynka, dopóki nie podobają ci się ubrania, to lepiej wybrać inny prezent. To może być zestaw dla kreatywności, ciekawa książka, słodkie dziewczęce drobiazgi (breloki, nietypowe uchwyty), wysokiej jakości kosmetyki dla dzieci, różne zabawki, których wybór na dzień dzisiejszy jest po prostu ogromny.
3
Jedne dziewczynki lubią lalki (Barbie, Moxie, Bratz, Baby Борнов i innych), inne – konstruktory typu Lego, trzecie – miękkie zwierzątka, a czwarty – różne naukowe zabawki. Więc wybór należy robić z uwzględnieniem дочкиных interesów (nie warto, na przykład, dać miłośnik lalek mikroskop, a miłośnik „inteligentnych zabawek” ogromnego pluszowego psa) – tylko w tym przypadku prezent będzie kochany i potrzebny, a nie opuszczony w daleki kąt.
4
Wybrać prezent córka-nastolatka o wiele trudniejsze, niż dziecku. Koniecznie dowiedz się, o czym marzy twoja dojrzała dziewczyna, a jeszcze lepiej udaj się za prezentem razem. Można zobaczyć coś z odzieży, obuwia, akcesoriów i kosmetyków, tylko powstrzymać się od kazań i komentarzy w stylu „po Co ci to potrzebne”, „To nikt nie nosi”, „nie podoba Mi się to”. Nie wolno naciskać i nie pchaj, bo najważniejsze jest, by prezent się podobał córki. Dziewczyna, увлеченной muzyką, można dać płytę cd z ulubioną grupą lub bilety na jej koncert.
5
Nie mniej trudno jest wybrać prezent dla całkiem dorosłej córki. Jako opcja, można zaprezentować pieniądze, na które ona zdobywa to, czego chce (przy okazji, podarunek nadaje się dla nastolatka, zwłaszcza jeśli marzy o jakiś ambitny rzeczy i stara się zgromadzić na niej). A jeśli chcesz zrobić niespodziankę i proszę jej prezent, to lepiej wybrać coś miłego i praktyczne jednocześnie: piękne ręczniki, ramki do zdjęć, albumy fotograficzne, różne przedmioty do dekoracji wnętrz. Problem w tym, że bardzo często mamy dorosłych córek nie na bieżąco ich preferencji, więc prezent najlepiej do uzgodnienia z wyprzedzeniem.
6
Niezależnie od wieku córki nie zapomnij jeszcze o jednym na pewno atrybucie tego święta – o kolorach. Nawet najniższej małej dziewczynce (nie mówiąc już o прелестницах starsze) warto podarować osobisty bukiet kwiatów. Dziecku dobrze przyjdę pierwsze wiosenne kwiaty (mimoza, пролески, hiacynty, tulipany). Mały bukiet, związany z kolorową wstążką, zaskoczy i ucieszy dziecka i pozwoli poczuć urok tego wiosennego święta. Nastolatek, można podarować kwiaty w koszyczku lub wybrać nietypowy i oryginalny bukiet. Najlepiej, jeśli kwiaty córce daje tata, starszy brat, dziadek, ojciec chrzestny – słowem, mężczyzna.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.