Jako odprawy ubrania z Chin

Stereotyp o niskiej jakości chińskich produktów powoli odchodzi w przeszłość. Dziś chińscy producenci starają się aktywnie zdobywać światowe rynki we wszystkich dziedzinach i podnoszą poziom swoich produktów. Dlatego tania i modna odzież z Chin coraz bardziej przyciąga konsumentów. Przywieźć i odprawy partię odzieży z Chin dzisiaj dość łatwo i ekonomicznie.

Jako odprawy ubrania z Chin

Trzeba

  • – pakiet dokumentów.

Instrukcja

1
Przed dokonaniem zakupu, niezależnie od producenta i źródła wybierz sposób dostawy towaru. To może być pocztowy lub usługi kurierskie, a także dostawa zawodników kontenerem. Ostatni sposób będzie najbardziej korzystne z punktu widzenia finansów, ale to zajmie więcej czasu. Zwykle koszt wysyłki danych metodą wchodzi i odprawa celna, której wartość jest obliczana na podstawie wagi przesyłki.
2
Jeśli kupujesz ubrania w celach prywatnych, zadbaj o to, aby twój zakup nie miała oznaki działalności partii. Nie kupuj ponad 2 takich samych rzeczy, a także nie wybieraj ubrania zakresie rzędami, nawet jeśli różnią się one kolorem. Niezależnie od sposobu dostawy, wagi jednorazowy zakup nie może przekroczyć 29 kg. Jeśli twoja oferta nie będzie spełniać te wymagania, warunki odprawy celnej będą się znacznie różnić.
3
W przypadku zamówień handlowych partii odzieży zwrócić się do urzędu celnego aby zarejestrować się jako uczestnik na zewnątrz-działalności gospodarczej. Podaj oświadczenie i kopie dokumentów statutowych. Podpisz umowę na maklerski.
4
Podpisz umowę z dostawcą (producentem) odzieży. Określ datę wysyłki i sposób transportu (pkp, lotniczym lub auto). Wybierz firmę transportową, która dostarczy przedmiot, podpisz z nią umowę i podać niezbędne dane o charakterze towaru.
5
Do skrzyżowania obciążeniem rosyjskiej granicy złożyć komplet dokumentów, który pozwala ci uzyskać wstępną deklarację. Obejmuje on:• umowa z dostawcą i specyfikacji;• paszport transakcji;• dokumenty płatności;• charakterystykę produktu;• certyfikat zgodności;• chińskiego eksportu deklaracji.W celu uzyskania wstępnej deklaracji tyle kopii tych dokumentów, potwierdzonych pieczątką organizacji. Jednak przed bezpośrednim wydaniem towarów organy celne mogą zażądać i oryginały.
6
Zapłać wymagane cła i opłaty. Na dzień dzisiejszy wielkość stawki celnej na import odzieży z Chin wynosi około 10%. Przy tym rozmiar płatnej opłaty nie może być niższa niż 3-5 euro za kilogram, w zależności od rodzaju odzieży. Po dokonaniu płatności inspektor celny podejmie decyzję o wydaniu przesyłki.
Należy zwrócić uwagę
Jeżeli przesyłka dotrze na miejsce przeznaczenia, zanim растаможите go, zostanie on umieszczony na magazyn czasowego składowania. W tym przypadku trzeba będzie zapłacić akcesoria do pracy i na co dzień pobytu towaru na magazynie.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.