Jak zwiększyć seksualność mężczyzny

Regularny seks poprawia relacje między partnerami, a nawet wydłuża życie. Ale co zrobić, jeśli w ostatnim czasie popęd seksualny zmniejszyła się? Istnieją ludowe sposoby, które pozwalają zwiększyć seksualność w łóżku bez leków.

Jak zwiększyć seksualność mężczyzny

Instrukcja

1
Stresujące sytuacje negatywnie wpływają na pobudzenie seksualne. Dlatego, przede wszystkim, staraj się nie wchodzić w konflikty i nie bierz do serca różne problemy. Aby uniknąć sytuacji stresowych, regularnie utrzymuje się w świetnej formie fizycznej, gimnastykuj. Spędzaj więcej czasu na świeżym powietrzu. Wykonam różne wycieczki na łono natury i wyjazdy na działkę.
2
Nie переутомляйтесь fizycznie. Znajdź czas na odpoczynek i na to, aby zwrócić uwagę na żonie. Wieczorami staram się wychodzić do teatru, kina lub kawiarni. Takie działania sprawią, że twój związek jest cieplej i szczere, a to znaczy, że twoje stosunki seksualne polepszą.
3
W celu zwiększenia swojej seksualności nie dać się ponieść leki typu viagra. Oczywiście są one skuteczne, ale stymuluje erekcję, a nie dodają pożądania seksualnego.
4
Pij ziołowe opłat, które są sprzedawane w aptekach. Zwiększają one atrakcyjność w łóżku, wzmacniają i przedłużają przyjemność z procesu. W skład tego zbioru wchodzi żeń-szeń, korzeń peru drewna maki, Tongkat Ali i rodion. Napar zbieranie, jak zwykłe zioła, stosując się ściśle do instrukcji i podjąć w ciągu dwóch tygodni. Można zauważyć efekt, który utrzyma się przez dłuższy czas. Oprócz wzmocnienia libido taka opłata normalizuje pracę gruczołów nadnerczy, gruczołu krokowego i układu sercowo-naczyniowego.
5
Należy przyjmować naturalne aminokwasy, na przykład, arginina. Pomagają rozszerzyć naczynia krwionośne i poprawia krążenie krwi.
6
Przygotować wywar z ginkgo biloba. Ta trawa jest sprzedawany w aptekach i stała się antidotum na negatywne skutki leków przeciwdepresyjnych. Narzędzie to zwiększa przepływ krwi do serca i narządów płciowych, przyczynia się do uzyskania odpornej erekcji. Weź 40-80 gramów zioła, wlać 100 g wrzącej wody, odstawić. Odcedzić i wziąć dwa razy dziennie.
7
Bardzo przydatne do poprawy męskiej seksualności nasiona dyni. Są one bogate w cynk, który wspomaga popęd seksualny i poprawia płodność u mężczyzn. W nasionach również dużo kwasów tłuszczowych omega-3, które doskonale czyszczą naczynia włosowate od blaszek cholesterolu.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.