Jak zrobić żart

Kawały i dowcipy – doskonałe narzędzie dla rozładowania atmosfery w pracy i w domu. Śmiech przedłuża życie – dbaj o swoich współpracowników, znajomych i bliskich, śmieszne ich w pracy, na imprezie i w domu. Dobrze by było mieć 2-3 poglądach, aby twoje żarty różniły się dużą różnorodnością i fikcją.

Jak zrobić żart

Trzeba

  • – markery;
  • – arkusz papieru;
  • – skrzynia z konfetti;
  • – garnek z wodą.

Instrukcja

1
W budynku, w którym znajduje się wiele różnych biur, powiesić tabliczkę z napisem „Toaleta” na drzwiach jednego z nich. Dobrze, jeśli pracownicy rzadko wychodzą z pokoju – tak tabliczka провисит dłużej. Oczywiście, w końcu oni zainteresują się, dlaczego do nich забегают takie zmęczeni ludzie. Można zmienić tabliczki z nazwami firm miejscami – powstanie zamieszanie na cały dzień. W tym przypadku najważniejsze – nie dać się złapać na oczy swoich przełożonych, nie to nie będzie do śmiechu.
2
W pudełku bez pokrywy wsypać konfetti i różnych drobnych koralików. Naklej na nią jakiś atrakcyjny, ale zupełnie nie związane z pracą, tytuł – „Seks-biuro”, na przykład. Przykryć wierzch pudełka gęstym liściem, odwrócić i położyć na wierzch szafy. Arkusz papieru powoli wyciągnij. Kiedy szef zobaczy ukrytą od niego pudełko, oczywiście, on, zaintrygowany, wejdzie jej dostać. Wynik – niespodzianka z konfetti w całej agencji. Nie jest wykluczone, że sprzątać w biurze będzie właśnie dla ciebie.
3
Jeśli idziesz z firmą znajomych z imprezy, prowadzić rozmowę o tym, kto jest najbardziej trzeźwy. Zazwyczaj wszystko zaczyna twierdzić, że ile by oni nie pili, nadal pozostają неподвластными alkoholu. Zaproponujcie im zrobić płaską piękną „jaskółkę”. Wszystko będzie przedstawiać ptaków, a nazwiecie, że są one absolutnie невменяемы, tak jak trzeźwi ludzie nigdy nie będą w miejscu publicznym tak tych głupstw.
4
Umów się na żart swojej żonie lub matce. Wlać wodę do garnka, zamknij arkuszem papieru, obrócić i ustawić na równym stole. Papier wyciągnąć. Gdy pani wejdzie do kuchni i widzi prawidłowo stojącą naczynie, ona podniesie sędziów, aby umieścić na miejsce. Woda się wyleje i kobieta (być może) będzie śmieszne. Rozlaną wodę wycierać będzie, oczywiście, że.
5
Mąż, gdy zaśnie, malować kolorowymi markerami lub markery paznokcie, zabezpieczyć wynik lakierem. Wątpię, czy uda mu się pozbyć rzeczy przed pracą. Można dyskretnie dołączyć kobiecą broszkę na jego marynarkę. Stwardnienie mężczyzna cały dzień będzie chodził w takiej postaci, dopóki koledzy nie zlitują. bo nad nim.
6
W firmie na imprezie dobrze zorganizować taki żart: „ofiarę” odsunąć na bok i poproś przed innymi udawać jakieś zwierzę. Reszta gości z góry powiedzieć, że nie угадывали tej bestii. Człowiek starannie przypomina i pokazuje wszystkie nawyki, gesty i nawyki загаданной małe zwierzęta, ale społeczeństwo nazywa cokolwiek, tylko nie to, co trzeba. W końcu ofiara zabawy wyjdzie z siebie z rozpaczy i zmęczenia.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *