Jak zrobić szybkie linki

Od niedawna firma „Yandex” wprowadziła nową technologię „Szybkie linki” na własną wyszukiwarkę. Szybkie linki stanowią wiersz z linków do części serwisu, które są uważane za główne lub są tytułami na stronie głównej serwisu.

Jak zrobić szybkie linki

Trzeba

  • Własną stronę internetową.

Instrukcja

1
Szybkie linki — to źródło dodatkowego ruchu do twojej witryny. Po dodaniu wybranych sekcji w kategorii „skróty” w poszukiwaniu „Yandex” pod linkiem do strony z jego opisem pojawi się szereg linków. Jako przykład można skorzystać z tej samej strony i wpisać go w wyszukiwarkę miejsce (tak można sprawdzić realizację tej innowacji). Po naciśnięciu na klawisz Enter przed tobą pojawią się wyniki wyszukiwanie.
2
Zwróć uwagę na pierwszą pozycję wśród wyników pod tytułem i krótkim opisem strony zobaczysz kilka linków na oficjalne grupy „Yandex” na portalach społecznościowych. To jest technologia „szybkie linki”. Aby w wynikach wyszukiwania na swojej stronie internetowej nierdzewnej dostępne są takie same linki, wystarczy prawidłowo umieścić sekcje i odpowiednio je oznaczyć. Robot po sprawdzeniu całego serwisu zbiera informacje o sekcjach, które są dostępne na stronie głównej i przekaże je „Yandex” do tworzenia „szybkich linków”.
3
Ponieważ ta usługa dopiero nabiera tempa, należy zbudować logiczny łańcuch przygotowanych materiałów na swojej stronie internetowej. Trzeba wyraźnie rozgraniczyć treści, jednostki urządzenie, które znajdować się będą w swoich sekcjach. Artykuły, które nie znajdują się w sekcjach, mogą utrudniać przedostawanie się swojego potomstwa w kategorii stron internetowych z „szybkich łączy”.
4
Zaleca się naprawić nazwy stron i dalej tworzyć krótkie i zwięzłe tytuły, ponieważ miejsce dla linków w polu wyszukiwania nie jest tak dużo. Przy tworzeniu materiału, zwróć uwagę na wkładkę wysokiej jakości zdjęć, które zostaną określone wszystkie tagi, w tym wartości atrybutu alt. Jeszcze jednym warunkiem dodania wyszukiwarek robotem odpowiednich linków w wyszukiwarkę wydanie jest obecność takich samych słów w nagłówku strony, w tekście wewnątrz znaczników H1 i title.
5
W razie potrzeby, dodatkowe linki można całkowicie wykluczyć z wystawienia. Aby to zrobić, przejdź na stronę projektu „Yandex.Webmaster” i kliknij lewym przyciskiem myszy w sekcji „linki”. Tutaj można zaznaczyć jedną lub kilka linków, a następnie kliknąć przycisk „Usuń”.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.