Jak złożyć raport стендовый

Na kongresach, konferencjach naukowych, zjazdach i sympozjach szeroką praktykę otrzymywał korzystanie z laboratoriów raportów, które w строгоограниченные czasie позврляют oświetlić pełni określoną tematykę.

Jak złożyć raport стендовый

Trzeba

  • – stojak do papieru rysunkowego;
  • – arkusze brystolu formatu A2 lub A1;
  • – zestaw uchwytów;
  • – mocowania magnesów lub przycisku;
  • – wskaźnik;
  • – zestaw флайеров (broszur) z krótką treścią swojej pracy.

Instrukcja

1
Przygotować стендовый raport można za pomocą następującego schematu budowy:- pomysł raportu;- nauka instrukcji i zaleceń organizatorów;- precyzyjny układ treści raportu: teksty, grafiki, kolorowe rozwiązania;- wyszukiwanie i poprawianie błędów;- proces budowy i ostateczny projekt.
2
Dalej – nagłówek, w którym należy określić temat i tytuł raportu. Pod nazwą grubo podać:- nazwisko, imię i imię ojca, bez inicjałów, aby ludzie, u których pojawiły się pytania, wiedzieli, jak się do ciebie zwrócić się;- organizacji, którą reprezentujesz (staraj się unikać skrótów, ponieważ dla słuchaczy-obcokrajowców to będzie kompletny bełkot);- miejsce, gdzie znajduje się twoja organizacja (wieś, miasto);- na międzynarodowych konferencjach nie zapomnij podać kraj.
3
Wygląd i zawartość raportu. Spis treści stoiska zrób jasne i zwięzłe, bez uciążliwych вступлений, wszystko na temat. Wyświetl raport schematycznie. Złóż go w taki sposób, aby w możliwie przystępny i wygodny sposób odkrył istotę przeprowadzonej pracy przed uczestnikami konferencji. Wszystkie użyte zdjęcia, grafiki, wykresy, tabele i rysunki powinny być czytelne i nie powinny się powielać.
4
Ponadto, zrób kilka kieszeni u podstawy stanowiska:- jeden dla флаейров z programem i dokładnym сопроводительным tekstem;- drugi dla samoprzylepnych naklejek z uchwytem;- trzeci wizytówek dla gości i pytań.
5
Również przydatne do raportu przygotować dodatkowe materiały, które użytkownik będzie mógł zabrać ze sobą:- wizytówki;- broszury.
6
Na wszystkich раздаваемых materiałach należy podać tytuł referatu, nazwę i współrzędne, na których w przyszłości można się z tobą skontaktować. Ponadto, dowiedz się u organizatorów konferencji o wielkości stoiska i jego strukturze, ponieważ u różnych stoisk różne metody mocowania materiałów. Sprawdź swój raport informacyjny i niezapomniany.
logo
Kategoria:
Biznes-edukacja

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.