Jak zdobyć brytyjskie obywatelstwo

Uzyskać brytyjskie obywatelstwo może być każda osoba, przeszedł trzy etapy: zezwolenia na pobyt czasowy, jego późniejsza wymiana na stałe, a uzyskanie paszportu.

Jak zdobyć brytyjskie obywatelstwo

Instrukcja

1
Ocenić swoją sytuację życiową. Jaką ilością pieniędzy, którą posiadasz, jak cenione twój zawód za granicą, czy dobrze znasz język angielski. Szybkość uzyskania brytyjskiego obywatelstwa zależy od twoich zasobów.
2
Udaj się w Anglii w każdej z wiz i przeżyj tam 6 lat. Przez rok, po otrzymaniu zezwolenia na pobyt stały, można ubiegać się o obywatelstwo brytyjskie. Aby to zrobić, należy spełniać następujące warunki:- brak chorób psychicznych;- brak zaświadczenie o niekaralności;- znajomość języka angielskiego;- chęć do przebywania w Wielkiej Brytanii.
3
Zostań członkiem jednego z programów imigracyjnych w Anglii. W zależności od twoich zasobów, wybierz odpowiedni dla ciebie program, w sumie jest ich 8. Najbardziej popularne i skuteczne — imigracja jako inwestora i naturalizacji. W pierwszym przypadku trzeba dostarczyć dowody swojej zamożności, jako inwestora.
4
Dla naturalizacji przeżyj w Anglii 5 lat, nie wyjeżdżając poza nią bardziej niż na 15 miesięcy. Również podać dokumenty potwierdzające znajomość języka angielskiego. W ciągu ostatniego roku nie wyjedź z kraju dłużej niż 90 dni. Pobierz z widokiem na stałe miejsce zamieszkania. Przez rok, po przysięgi Królowej i uzyskania paszportu, można uzyskać brytyjskie obywatelstwo.
5
Wejść w związek małżeński z obywatelem Anglii. W ciągu pierwszych trzech lat nie opuszczać kraju na okres ponad niż przez 270 dni. Ostatni z trzech — bardziej niż na 90 dni. Należy przestrzegać wszystkich zasad przewidzianych imigracyjnej programem i małżeńskiej wizę. Uzyskaj widok na pobyt STAŁY. Złóż dokumenty na uzyskanie brytyjskiego obywatelstwa.
Należy zwrócić uwagę
Do każdej wizy istnieją surowe przepisy imigracyjne, których naruszenie może spowodować департации.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *