Jak zarobić w grze legenda-dziedzictwo smoka

Gry komputerowe pozwalają nie tylko dobrze odpocząć, spróbować się w nowej roli i zabić wolny czas. Online multiplayer gry pozwalają zarobić prawdziwe pieniądze w dużej mierze dzięki takiemu wyposażeniu rozwiniętą gier gospodarki.

Jak zarobić w grze legenda-dziedzictwo smoka

Instrukcja

1
Plac gospodarka zakłada działalność na dzielenie się zasobami, w których występują różne gry wartości waluty, przedmiotów, bonusy, postacie. Korzystanie z tych wartości jest podstawą zarobków w popularnej grze „Legenda: Wojna smoków”.
2
Aby zgromadzić gier wartości, pompować swojego bohatera, czyli zwiększyć jego poziom wszystkimi możliwymi способамиОдним z głównych metod wyrównywania uważane za quest – zadanie, które daje postać programu Questgiver. Staraj się brać od razu kilka questów i zarabiaj w procesie główną walutę – złote monety. Dodatkowy zarobek daje pomoc w questach innych graczy i na wynos rzeczy na zamówienie w odosobnionych pomieszczeniach (instancjach).
3
Wypróbuj także inne drobne sposoby zarabiania: – weź udział w rejestracji klanów i różnych loteriach – za to dają kilka srebrnych monet;- znajdź przydatne przedmioty w zakamarkach w domach i pałacach;- zbieraj przedmioty quest – młode Атша, kwiaty jaśminu, których można sprzedać uczestnikom zadań;- wykorzystaj zawodzie – zdolności coś zrobić, aby później sprzedać wyprodukowane towary innym graczom.
4
Jak tylko, aby zarobić złote monety, wejdź na dowolne giełdę, zajmującą się sprzedażą i zakupem wartości gry. Przejdź do sekcji „Kupię” i znajdź użytkowników, gotowych kupić złote monety w tej chwili.
5
Wymień złotą walutę na pieniądze Webmoney lub prawdziwe rosyjskie ruble, jeśli użytkownik zgadza się spotkać z wami.
6
Jeśli poziom twojej postaci jest dość wysoki, sprzedaj swojego bohatera gry na giełdzie, albo na innych aukcjach. Wpisz w wyszukiwarce przeglądarki internetowej frazę „Sprzedam bohatera gry…” i wybierz z wyświetlonej listy forów najatrakcyjniejsze oferty na zakup.
logo
Kategoria:
Gry planszowe

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.