Jak zapomnieć stare relacje

Jeśli тяготитесь nieprzyjemnymi myślami o przeszłości i odczuwasz lęk i niepokój, jakość życia spada. Nie możesz śmiało działać, twoja przyszłość wydaje ci się ponury i ponure. Poradzić sobie ze stanem depresyjnym pomogą porady antycznych filozofów.

Jak zapomnieć stare relacje

Instrukcja

1
Przymierzam się стоиковСтоицизм uczy odnosić się do cierpienia z cichej nienawiścią silnych duchem ludzi. Tak, twoje relacje rozbiły się biegiem życia o podwodne kamienie rzeczywistości, i teraz cierpi. Cierpienie – to liczą się działania. To od nich trzeba zrezygnować. Zrezygnuj z wszystkich swoich życzeń i roszczeń w stosunku do byłego partnera.
2
Odrzucenie pragnień oznacza усмирение egoizmu i uczucia zaborczość. Twój były partner już nie należy do ciebie, teraz on sam w sobie.
3
Należy pamiętać, że wszystkie dobra (bogactwa materialne, relacje, itp.) mogą być u ciebie odbierzesz. Prędzej czy później będziesz musiał rozstać się ze wszystkim, co uważasz za swoje. Nawet przynależność ci swoich rzeczy iluzoryczna i ma charakter tymczasowy, co dopiero mówić o ludziach? Więc wymagać czegoś od innych ludzi – duży błąd.
4
Tak więc, należy do ciebie, tylko twoje życie. Życie innego człowieka należy do niego. Dowiedz się, jak ze stoickim spokojem znosić straty, góry rezygnując z nich. Bądź odważny i spokojny. Rezygnując z myśli o przeszłości, można zyskać swobodę w niniejszym.
5
Łyżka miodu od эпикурейцевУмейте znajdować przyjemność w małym. Bądź pokorny i непритязательны w żywności, to łatwy kawałek chleba przyniesie ci radość.
6
Abstynencja jest ważne i w relacjach z płcią przeciwną. Nie szukaj burzliwych namiętności, starając się zastąpić nimi myśli o przeszłości. Jak неумеренность w jedzeniu prowadzi do несварению, jak i za miłosnych утехами tkwią cierpienia.
7
Pomóż bliskim ludziom, dbaj o nich. Duchowa radość, które przy tym czuć, przyćmi sobie smutku o przeszłości.
8
Adaptacja i wewnętrzny настройЧеловек szybko do wszystkiego przyzwyczaja się: i do życiowych okoliczności i własnych reakcji. Twoje uczucia nie zależą bezpośrednio od czynników zewnętrznych, są one tworzone na podstawie twoich myśli i twojej percepcji. Dlatego bardzo ważny jest pozytywny wewnętrzny nastrój.
9
Zachowuj się tak, jakbyś był szczęśliwy, uśmiech, komunikuj się z przyjaciółmi. Pomyśl o dobrym, i wtedy myśli o starych związkach nie będzie miejsca w twojej głowie.
logo
Article Categories:
Rozstania i rozwody

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *