Jak zapłacić przez internet kredyt Banku

Każdy kredyt trzeba spłacić w określonym czasie, aby nie zepsuć relacji z bankiem. Jednak w niektórych przypadkach bywa tak, że nie ma możliwości podejść do oddziału instytucji kredytowej w celu dokonania płatności. W tej sytuacji można skorzystać z internetu.

Jak zapłacić przez internet kredyt Banku

Instrukcja

1
Podłącz usługę „Sbierbank-Online”. W tym celu należy zwrócić się do najbliższego oddziału „Sbierbanku Rosji” i napisać odpowiednie oświadczenie. Otrzymasz identyfikator użytkownika i hasło w celu uzyskania dostępu do tej usługi. Równolegle zaleca się również podłączyć „Mobile banking”, który pozwoli ci kontrolować stan konta i zmiany hasła.
2
Kliknij na link https://esk.sbrf.ru/. Wprowadź dane, aby wejść w „moje konto”. W sekcji „Kredyty” będzie mieć informacje o wszystkich kredytach, które są wystawione na swoje nazwisko w „Sbierbank Rosji”. Pobierz stronę pożyczki, na który należy dokonać płatności. Kliknij przycisk „Zapłać”, po czym należy wybrać rachunek, wkład lub mapę, za pomocą której przelaniu kwoty do spłaty. Potwierdź operację.
3
Skorzystaj z portfelem elektronicznym Yandex.Pieniądze dla płatności kredytu „Oszczędności”. Przejdź do sekcji „Zapłać” i wybierz „Kredyty”. Pojawi się zapytanie, w którym należy podać nazwę banku. Wtedy system automatycznie przekieruje cię do wypełnienia formularza wypłat. Wprowadź tytuł przelewu, kwotę BIK i NIP banku, a także корреспондентские konta. Należy zauważyć, że w tym przypadku środki zostaną przelane na konto w ciągu 7 dni roboczych.
4
Wykonać przelew z konta w innym banku. W tym celu przejdź do „Internet banking” twojego konta lub karty kredytowej innej instytucji kredytowej. Wybierz sekcję „Przelać pieniądze” i wprowadź dane konta kredytowego. Należy zaznaczyć w przelewie „Wypłata pożyczki na podstawie umowy nr”.
5
Potwierdzić wykonanie operacji. Jeśli planujesz w przyszłości stale korzystać z tej usługi, to można powiązać dane konta do siebie i dokonać płatności automatycznie.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.