Jak zamieszkać w Kaliningrad

Nawet u człowieka, jest dość swoim życiem, może pojawić się pragnienie, aby zmienić otoczenie i przenieść się. Przyczyny mogą być różne – rozwój zawodowy, życie prywatne, nawet zmiana klimatu. Jak powinien zachowywać się człowiek, aby przenieść się w najbardziej na wschód miasto w naszym kraju – Kaliningrad?

Jak zamieszkać w Kaliningrad

Instrukcja

1
Znajdź pracę w przyszłym miejscu zamieszkania. Można to zrobić poprzez różne zasoby internetowe. Na przykład, listę ofert zamieszczona na miejskiej stronie internetowej Kaliningradu – http://my39.ru/info.php?r=5 istnieją Również inne specjalne strony internetowe, na przykład abota.kgd.slando.ru/kaliningrad/ i www.rabota39.ru/ specjalnie dedykowane do poszukiwania pracy w tym mieście. Wyślij potencjalnemu pracodawcy swoje cv lub zadzwoń pod podanym numerem telefonu. Najprawdopodobniej, w odległości trzeba zatrudniać się nie uda, ale można umówić się na rozmowę kwalifikacyjną i przyjechać do miasta w odpowiedni dzień. Możesz też zwrócić się o pomoc do zatrudnienia w służbie zatrudnienia w miejscu zamieszkania. Zajmują się doborem pracy nie tylko w swoim, ale i każdym innym regionie Rosji.
2
Znaleźć sobie odpowiedniego zakwaterowania. Na początku trzeba mieszkanie, nawet jeśli później chcesz kupić swoje mieszkanie. Szeroki wybór mieszkań można znaleźć w agencjach nieruchomości lub na specjalnych stronach internetowych z ogłoszeniami o transakcjach z mieszkań bez pośredników – http://kaliningrad.irr.ru/real-estate/rent/ i http://kaliningrad.olx.ru/cat-363
3
Jeśli przeprowadzasz się z dzieckiem, pomyśl o jego urządzeniu w nowym miejscu. Rodzicom syna lub córki w wieku przedszkolnym musimy być gotowi do tego, co znaleźć miejsce w przedszkolu w nowym miejscu nie będzie łatwe. Jednakże, jeśli twój nowy adres w Kalinin mieście jest już znany, to można zapisać dziecko w e-kolej na подучение miejsca w przedszkolu na stronie internetowej komisji edukacji miasta Kaliningrad – http://www.eduklgd.ru/queue/ Dla urządzenia dziecka do szkoły należy odebrać dokumenty z poprzedniej placówki oświatowej, a także uzyskać pomoc na temat postępów.
4
Po rozwiązaniu wszystkich formalności kup bilet do Kaliningradu. Jeśli lecisz samolotem, żadnych trudności nie będzie. Podczas podróży pociągiem, aby sprawdzić, czy trzeba wykonać jakieś dodatkowe dokumenty, jeszcze przy zakupie biletu.
logo
Article Categories:
Planowanie i organizacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *