Jak zakochać się w męża

Pierwsze randki, początek relacji, poznanie partnera zawsze były i pozostaną najbardziej szczęśliwych chwil wspólnego życia rodzinnego. Euforia i burzliwa miłość często towarzyszą pierwszych latach wspólnego życia. Z czasem rutyna może wchłonąć uprzednią ciebie przynęta zmysłów. Co zrobić, jeśli żona stopniowo uświadamia sobie, że jej stosunek do męża już nie można nazwać miłością? Jak na nowo zakochać się w męża?

Jak zakochać się w męża

Instrukcja

1
Naukowcy wyjaśniają chłodzenie zmysłów z biochemicznego punktu widzenia. Na początku relacji organizm wytwarza hormon dopaminy. Ten sam, co powoduje euforię i bezsenność. Na mózg również stymulujący wpływ fenyloetyloamina. Przyspiesza procesy metaboliczne w organizmie i pozbawia człowieka apetytu. Trwa okres zakochania nie więcej niż czterech lat.
Stopniowo na zmianę dopaminy i фенилэтиламину mózg zaczyna produkować endorfiny. Ta grupa substancji chemicznych działa na człowieka uspokajająco, pomaga odzyskać komfort i stabilność emocji. Produkowana jest również oksytocyna, przyczyniając się do przejścia relacji w spokojne tory.
To właśnie w tym okresie może nastąpić kryzys stosunków. Zestarzeć uczucia, małżonków zaczyna się wydawać, że miłość bezpowrotnie minęła. Nawet nie myśląc o roli hormonów w naszym życiu, czujemy, że na zmianę miłości przychodzi przyzwyczajenie.
2
Aby utrzymać i w jakiś sposób ożywić dawne uczucie, trzeba właściwie ocenić relacje istniejących do tej pory. Za lata przeżyte razem, zmieniły się nie tylko ty, ale i twój małżonek. Twój partner akceptuje cię taką, jaka jesteś teraz? Postaraj się i można wyróżnić w nim przede wszystkim pozytywne cechy. Często, kiedy kobieta myśli o wygaśnięciem uczuć, wspomina tylko negatywne strony partnera. A przecież można się skupić na dobrym. Na przykład, mąż kategorycznie nie zgadza się wynosić śmieci. Ale on zawsze pomaga przekazać ciężkie paczki ze sklepu i nie zapomniałem pogratulować teściową z okazji urodzin. I nie ważne, że w ciągu dwóch tygodni w przeddzień urodzin można przypominały o tym każdego dnia!
Staraj się zapamiętać nie tylko już znane ci godności męża, ale i odkryć te, które nabył przez lata swojego wspólnego życia. Jeśli coś nadal jest bardzo denerwujące w charakterze męża, porozmawiaj z nim o tym. Ale rozmowa powinna być miękkie, nie zapomnij, aby mówić i komplementy żonę, wskazując na jego silne, импонирующие państwu wysokiej jakości.
Jak zakochać się w męża
3
Pomyśl o wspólne życie, nawet w czasie urlopu. Wspólne romantyczne, pełne nowych wrażeń i emocji, всколыхнет i osobistych relacji.
Wymyśl wspólny cel lub hobby. Na przykład, spróbuj razem z opanować narty. Wyjazdy do ośrodków narciarskich wniosą świeży strumień w swoje życie rodzinne i pomogą ożywić ekscytujące emocje. Pamiętaj – posiadanie wspólnego celu zawsze zbliża do siebie ludzi. Małżonkowie na nowo stają się jedną drużyną, a na zmianę namiętnym uczuciom przychodzi pewność siebie w relacjach i dumę swojego partnera.
Jak zakochać się w męża
Należy zwrócić uwagę
Mózg koncentruje się na obiekcie возжеланий i nie jest gotowy ogóle dostrzec jakieś inne opcje. Zakochanie – to, z grubsza mówiąc, koncentracja. Te same procesy zachodzą u osób, cierpiących na gry chorobą. Kiedy człowiek jest zakochany, jego mózg koncentruje się na rozwiązaniu jednego tylko zadania: znaleźć sposób, aby być blisko ukochanej. Dopóki nie przestaniesz, nie możesz się zakochać w kimś innym, kim by on nie był.

logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.