Jak wyjechać do Finlandii

Imigracja w Finlandii – to całkowita zmiana stylu życia, który był do tego dla ciebie znajome. Bądź przygotowany na to, że wszystko, absolutnie wszystko będzie teraz inaczej. Nie warto się tego bać, bo zmiany, choć wymagają od nas restrukturyzacji dotychczasowego trybu życia, ale prowadzi do tego, że nowy życia styl życia staje się coraz bardziej przyjemny, zabawny, przyjazny i godny.

Jak najprościej przenieść się do Finlandii? Aby proces przeprowadzki odbył się dla ciebie i twojej rodziny spokojnie – zacznij go z wyprzedzeniem, i robić etapami.

Finlandia - gościnny kraj

Instrukcja

1
Kup w Finlandii nieruchomości. W rzeczywistości to nie jest tak trudne, jak się wydaje. Wiele mieszkań i domów w Finlandii są znacznie tańsze, niż te same nieruchomości w dużych miastach Rosji. Kupując w Finlandii „przestrzeni życiowej”, można lepiej poznać finów i ostatecznie zdecydować się przenieść, czy nie.
2
Zacznij uczyć się języka fińskiego. To nie tylko absolutną koniecznością dla życia w innym kraju, ale i zakup jakiegoś szacunku ze strony mieszkańców Finlandii. Tak, finowie szanują ludzi, którzy uczą ich trudny język.
3
Zorganizuj w Finlandii swój biznes. To też nie jest tak trudne, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Lokalne władze popierają pojawienie się nowych przedsiębiorców w najniższej prostego powodu: biznesmeni płacą podatki, im więcej biznesmenów – tym więcej podatków, a to oznacza, że jest to korzystne dla gospodarki kraju. Zorganizować biznes pomogą ci gminy – możesz śmiało tam kontakt.
Prowadzenie swojego biznesu pozwoli ubiegać się o pozwolenie na pobyt, a po tym etapie można uzyskać obywatelstwo.
4
Jeszcze jedna opcja, ale to dotyczy tylko młodego pokolenia – jeśli uczysz się w Finlandii, można również znaleźć sobie pracę, a następnie ubiegać się o załatwienie pozwolenia na pobyt.
Należy zwrócić uwagę
Finlandia – kraj, w którym obywatele domyślnie stosują się do ustalonych reguł. Jeśli przejeżdżasz w Finlandii – trzeba będzie to zrobić.

Porada
Pełne informacje o tym, jak uzyskać pozwolenie na pobyt i obywatelstwo, umieszczona na stronie internetowej urzędu do spraw cudzoziemców (służby Migracyjnej).

Pełne informacje o tym, jak zacząć swój biznes w Finlandii istnieją na stronie internetowej przedstawicielstwa Handlowego federacji ROSYJSKIEJ w Finlandii.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.