Jak wyemigrować do USA

Stany Zjednoczone – kraj osiągnięć i сбывающихся marzeń. Każdego roku miliony ludzi иммигрируют w Zjednoczone. Istnieją pewne sposoby i programy legalnej emigracji w USA.

Jak wyemigrować do USA

Instrukcja

1
Ubiegać się o wizę w Ambasadzie w Moskwie. W ten sposób załatwia się imigracja, jeśli masz bliskich osób, na stałe mieszkający w USA, albo jeśli masz wybitne osiągnięcia w dziedzinach sportu, sztuki, nauki, czy są gotowi zrobić duże pieniądze w gospodarkę USA. Termin petycji w tym programie wynosi do dziesięciu lat.
2
Można ubiegać się o wizę panny młodej, jeśli masz potencjalny narzeczony jest obywatelem USA. Najbardziej podchwytliwe moment na załatwienie takiej wizy panny młodej jest konieczność udowodnienia wojskowej prezentacji spotkanie pomiędzy przyszłych małżonków. Dokumenty są wystawiane w związku z wyjazdem w celu zawarcia małżeństwa. Z obywatelem USA może być planowane zawarcie małżeństwa, jeśli ma wystarczająco dużo pieniędzy i może zawierać pannę młodą. Taka wiza jest wydawana na dziewięćdziesiąt dni do zawarcia małżeństwa.
3
Istnieje losowanie wiz w programie Zielonej Karty. Losowanie odbywa się raz w roku. Wyjazd do USA w przypadku wygranej po złożeniu wniosku odbywa się przez dwa lata. Pokazano pięćdziesiąt pięć tysięcy kandydatów z całego świata, z wyjątkiem tych krajów, w których podwyższony poziom imigracji. W przypadku sukcesu, trzeba będzie przejść rozmowę w Ambasadzie, złożyć dokumenty, aby udowodnić poziom wykształcenia, potwierdzić dostępność środków. Zgłoszenia do udziału w loterii przyjmowane są w okresie od października do końca każdego roku. Również tylko w październiku staje wiadomo, czy w ROSJI wziąć udział w loterii Zielonej Karty. W ostatnich latach w Rosji wykluczyły z losowania.
4
Jeszcze jedna opcja to imigracja za wizę. Zakłada ono sobie zaproszenie od amerykańskiej firmy jakiś, obcokrajowca do pracy w stanach Zjednoczonych. Taka wiza wydawana jest na trzy lata, ale jeśli pracodawca jest zadowolony z pracownika, może wystąpić jego sponsorem po upływie terminu ważności wizy. W tym przypadku kandydat otrzymuje Zielonej Karty i stałe miejsce zamieszkania w USA. Taka procedura nazywa się uzyskaniem statusu stałego rezydenta na umowę o pracę.
Należy zwrócić uwagę
Jak wyemigrować do USA – sposoby imigracji w stanach ZJEDNOCZONYCH, uzyskania zielonej karty, uzyskanie amerykańskiego obywatelstwa, spotkanie powiązań, azyl, беженство, uzyskanie wizy H-1B, małżeństwo z obywatelem USA, wiza biznesowa.

Porada
USA – kraj imigrantów, co roku miliony ludzi иммигрируют w USA. Istnieje kilka sposobów i programów legalnej imigracji w stanach ZJEDNOCZONYCH. Na których można sporządzać dokumenty imigracyjne, będąc w stanach ZJEDNOCZONYCH lub poza USA (w Rosji). Pierwszy sposób (bezpośredni)- których możecie następnie zmienić wizę imigracyjną w Ambasadzie USA w Moskwie, jest to możliwe w ramach programu imigracji połączenia z rodziną, wizy panny młodej/pana młodego, w ramach programu loterii Zielonej Karty lub wizy inwestora

logo
Article Categories:
Planowanie i organizacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *