Jak wspierać dziewczynę

Nawet najbardziej trwałe relacje w pewnym momencie przechodzą weryfikację. Zazwyczaj taka walidacji jest twój stosunek do problemów siebie. Co, jeśli u twojej dziewczyny pojawiły się problemy? Niech dla ciebie te problemy nie mają większego znaczenia, ale dla niej to katastrofa (kłótnie z przyjaciółmi lub rodzicami, stres, napięcie w pracy). Jak ją wspierać?

Jak wspierać dziewczynę

Trzeba

  • – Książka „Psychologia urody: szkolenie atrakcyjności dla dziewczyn”, A. W. Dobrolyubova, 2008;
  • – Usługi fryzjera;
  • – Bilety do kina/teatru.

Instrukcja

1
Najważniejsze jakość – umiejętność uważnie słuchać. W okresie, kiedy dziewczyny problemu, wszystko, co jej potrzebne – to dobry rozmówca, a raczej osobą, która może jej wysłuchać. Nie przerywa i nie zgłaszanie swojego negatywnego zdania (nawet jeśli w rzeczywistości jest). Jeśli wydaje ci się, że problem jest przesadzone ze na wszystko, nie podawać myśli. To, że nic dla ciebie, dla niej może być znaczące i ważne. Spróbuj postawić się na jej miejscu.
2
Spróbuj wspólnie opracować plan kolejnych działań. Całkiem możliwe, że dziewczyna jeszcze nie zdążyłam pomyśleć o tym, jak ma postąpić w danej sytuacji. A ty właśnie pomóc jej zrozumieć. Głównym zadaniem na tym etapie – nie dać jej utknąć na problemie, który się pojawił. Należy wyjaśnić, że nie ma sensu siedzieć i myśleć o problemie, należy podjąć jakieś próby rozwiązania tego problemu.
3
Zrób sobie przerwę od negatywnych myśli. Siedzieć w domu i popadać w depresję – nie jest najlepszym rozwiązaniem? Lepiej gdzieś iść razem, relaks, spotkania z przyjaciółmi, pogadać o czymś dobrym.
4
Wiedząc, jak dziewczyny kochają zakupy i zmianę wizerunku, fryzur i strojów, umów się z dziewczyną na wakacje! Chodzić po sklepach, salonach piękności. To ją zainspiruje i odciągnąć od życiowych nieporozumień. Można również zorganizować w domu dla siebie imprezę, na której można zorganizować pokaz mody! Zaktualizowany garderoba, wizerunek, fryzurę i inne nie tylko galerię swoją dziewczynę, ale i staną się pierwszym krokiem w rozpoczęciu nowego życia, w którym nie ma miejsca na problemy!
Porada
Umów się na wspólne pójście do kina, teatru, kawiarni.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.