Jak wpłacić pieniądze przez telefon banku „Sbierbank”

U każdego posiadacza karty „Oszczędności” istnieje możliwość podłączenia „Mobile banking”. Z jej pomocą można umieścić pieniądze na telefon, tylko za pomocą komputera podłączonego do sieci internet.

Jak wpłacić pieniądze przez telefon bank

Trzeba

  • – czek z jednorazowymi hasłami;
  • – czek z identyfikatorem i stałym hasłem;
  • – komputer podłączony do sieci internet;
  • – telefon komórkowy.

Instrukcja

1
Znajdź najbliższy bankomat „Oszczędności”. Włóż kartę plastikową w odbiornik. Wybierz język polski i wprowadź czterocyfrowe hasło. Otworzy się menu. W nim, wybierz opcję „serwis internetowy”. Następnie należy wydrukować paragon z identyfikatorem i stałym hasłem do logowania się w „Sbierbank online@kliknięciem”. Jeśli masz nie podłączony usługa „Mobilny bank”, to wydrukuj paragon z dwudziestu jednorazowymi hasłami.
2
Zapraszamy na oficjalną stronę „Oszczędności” — www.sbrf.ru Kliknij na zakładkę „Sbierbank online@kliknięciem”. Przed tobą otworzy się okno logowania. System poprosi o podanie identyfikatora i stałe hasło, podane w dowodzie.
3
Potwierdź logowanie za pomocą jednorazowego hasła lub SMS, która przyjdzie na telefon podłączony do mobilnego banku. Lista dwudziestu haseł jednorazowych można uzyskać w dowolnym bankomacie „Oszczędności”. Przed tobą otworzy się menu główne „Sbierbank online@kliknięciem”. Możesz zobaczyć aktualny bilans, a także ostatnie transakcje na mapie.
4
Wybierz zakładkę „Karty”. Pojawi się lista twoich kart plastikowych. Wybierz tę, z której chcesz doładować konto telefonu komórkowego. Kliknij na przycisk „Płatności i operacji”. W otwartym liście, wybierz „komunikacja”. Znajdź ikonę swojego operatora komórkowego i kliknij na niego kursorem.
5
Wprowadź numer telefonu, którego konto chcesz doładować. Wprowadzić należy ostatnich dziesięciu cyfr, czyli w formacie 9хх xxx xx xx. W następnym oknie wprowadź kwotę, którą chcesz zapisywać się. Poniżej sprawdź poprawność wybranego konta do wypłaty. Kliknij „Kontynuuj”.
6
Sprawdź poprawność wszystkich wprowadzonych danych. Na dole wybierz opcję „Wyślij sms” lub „Potwierdź czekiem”. Wprowadź hasło jednorazowe. Kliknij przycisk „Potwierdź”. Po kilku sekundach system wygeneruje raport o wykonanej operacji. W razie potrzeby można wydrukować na drukarce czek.
Porada
Operacji przez „Sbierbank online@kliknięciem” lepiej przeprowadzić na komputerze osobistym. Nikomu nie udostępniaj czek z jednorazowymi hasłami. Jeśli zgubiłeś go, to natychmiast wydrukować nowy, aby anulować lost.

logo
Kategoria:
Karty plastikowe

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.