Jak uzyskać obywatelstwo w niemczech

Niemcy – piękny kraj w sercu Europy. Wiele osób z wielką chęcią skorzystał bym możliwością przeniesienia się na pobyt STAŁY w niej, a jednocześnie uzyskać obywatelstwa niemieckiego, dający jego posiadaczowi dużej ilości zalet, jak na przykład bezwizowy wjazd do większości krajów świata.

Jak uzyskać obywatelstwo w niemczech

Instrukcja

1
Najłatwiej dostać niemieckie obywatelstwo będzie, jeśli należysz do kategorii tak zwanych niemców-imigrantów. Przeprowadzka do historycznej ojczyzny, etniczni niemcy niemal natychmiast otrzymują obywatelstwo kraju i mogą korzystać ze wszystkich jego przywilejów. Ich małżonkowie otrzymują najpierw zezwolenie na pobyt, a po upływie trzech lat mogą sami stać się obywatelami niemiec. Tak przez trzy lata wspólnego życia ubiegać się o niemieckie obywatelstwo mogą małżonkowie obywateli Niemiec, niezależnie od daty wjazdu na terytorium państwa
2
Drugim sposobem, aby uzyskać niemieckie obywatelstwo, może stać się wjazd do kraju jako kontyngent rozważanie uchodźcy lub wizy pracy. Pod program kontyngent rozważanie uchodźców trafiają wszystkie podajniki dokumentów na wjazd na żydowskiej linii. Najpierw ludzie otrzymują zezwolenie na pobyt. A przez 8 lat mogą już ubiegać się o obywatelstwo. Dzieci urodzone u cudzoziemców, przebywających wystarczająco dużo czasu w kraju, mogą ubiegać się o obywatelstwo. Czasami odnoszę takie курьезная sytuacja, kiedy rodzice jeszcze są w statusie cudzoziemców, a dziecko już może pochwalić się киндераусвайсом, oznaczającym jego przynależność do narodu niemieckiego. Ale nie trzeba myśleć, że Niemcy, jak i USA daje obywatelstwo w miejscu urodzenia. Oznacza to, że jeśli, będąc na dużym ciąży, dotrzeć do Niemiec, możesz mieć dziecka, praw do obywatelstwo niemieckie dziecko nie dostanie.
3
Jeszcze jedną możliwością, aby uzyskać niemieckie obywatelstwo będzie twoja pewność siebie, że trzeba Niemczech, jako obywatel. Jeśli władze podzielą twoje przekonanie, to oni pójdą ci na spotkanie. Na przykład, można organizować w Niemczech swój biznes z kapitałem zakładowym w wysokości nie mniej niż 25000 euro, utworzono co najmniej 10 miejsc pracy, twoje przedsiębiorstwo będzie korzystne i skuteczne. W tym przypadku Niemcy będą starać się nie stracić ciebie, jako biznesmena i inwestora. Jednym z bonusów, który jest w stanie zaoferować w zamian, będzie obywatelstwo. Czy można być wielkim uczonym, działaczem kulturalnym lub sportowca, jak np. bracia Kliczko. Innych legalnych sposobów uzyskania obywatelstwa niemieckiego nie.
logo
Article Categories:
Popularne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *