Jak stworzyć swoją stronę za darmo i bez sms

Czy trudno jest stworzyć swoją stronę? Odpowiedź na to pytanie zależy od tego, jaki zasób potrzebny. Jeśli jest to poważny wielostronicowy stronę, aby go utworzyć należy dołożyć wszelkich starań. Prosty serwis www z wielu stron lub forum do komunikacji można utworzyć w ciągu kilku godzin.

Jak stworzyć swoją stronę za darmo i bez sms

Trzeba

  • – dostęp do internetu.

Instrukcja

1
Jeśli chcesz szybko i za darmo stworzyć stronę internetową, należy użyć jednej z istniejących w sieci serwisów świadczących odpowiednie usługi. Jednym z najlepszych serwisów w tej klasie jest Ucoz: http://www.ucoz.ru. Wchodząc na naszą stronę, jesteś w stanie w ciągu kilku minut stworzyć konto i stronę internetową. Bogaty wybór wzorów pozwoli państwu dobrać i dostosować wygląd zasobu. Wraz ze stroną internetową możesz mieć forum, czat, księga gości. Wadą serwisu – dość natrętny wyskakujący baner, który trzeba zamykać. Można go wyłączyć za dodatkową opłatą.
2
Skromniejsze oznacza, że posiada serwis Borda: http://borda.qip.ru/ Z jego pomocą można stworzyć forum lub w księdze gości. Obsługa bardzo solidny, odporny na pękanie, utworzone fora mają kilka opcji na tyle atrakcyjnego wzornictwa. Baner znajduje się w górnej lub dolnej części strony i nie przeszkadza jej oglądania. W sieci istnieją i inne podobne usługi, można łatwo je znaleźć za pomocą wyszukiwarki.
3
Jeśli chcesz stworzyć prostą stronę internetową z jednej lub kilku stron, możesz to zrobić całkowicie samodzielnie. Potrzebny jest poradnik na гипертекстовому języka HTML – znajdź go w internecie i edytor z podświetlaniem składni. Dobrym i wygodnym programem jest Cute Html, za pomocą tego edytora można łatwo i szybko stworzyć kod strony.
4
Umieść utworzone strony na jednym z darmowych hostings – np. http://narod.yandex.ru/. W celu uzyskania miejsca pod stronę wystarczy się zarejestrować. Usługa ta jest słabo nadaje się do poważnych dużych projektów, ale dla prostych stron internetowych to bardzo wygodny i bezpieczny plac zabaw.
5
Jeśli chcesz stworzyć wystarczająco duże witryny, skorzystaj wizualnym projektanta stron internetowych Dreamweaver. Jest to bardzo dobry program, pozwalający na tworzenie strony internetowej w trybie wizualnym, po tym będziesz miał możliwość ręcznego retusz kod – jeśli zajdzie taka potrzeba. Użyj do tworzenia strony internetowej gotowe darmowe szablony, których w sieci jest bardzo dużo. Po otwarciu szablonu w programie, podkręcić go do własnych potrzeb i napełnić zawartością.
6
W tym przypadku, jeśli tworzysz duży cała strona ze skomplikowanej nawigacji, pobierz i zainstaluj program Denwer. Ona pozwoli ci przeglądać strony tworzonej strony internetowej tak, jakby on już jest w internecie. Będą działać wszystkie linki, przejścia między stronami itp. Program jest bardzo przydatne, ponieważ z jej pomocą można łatwo skonfigurować stronę, można wyłowić wszystkie błędy. Wtedy będzie trzeba tylko pobrać w pełni gotową stronę na hosting.
logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.