Jak sprawdzić ID karty pamięci flash

Wiedzieć ID karty pamięci flash należy w niewielu przypadkach. To może być związane z wiązaniem nawigatorów i innych przenośnych systemów do niektórych kart. W tym przypadku musi być sposób na przeglądanie informacji za pośrednictwem menu samego urządzenia.

Jak sprawdzić ID karty pamięci flash

Trzeba

  • – czytnik kart.

Instrukcja

1
Należy sprawdzić, czy opakowanie urządzenia wymiennego dysku, możliwe jest, że zawiera ona w jednym ze swoich elementów potrzebne informacje o numer identyfikacyjny urządzenia. To najprostszy sposób, aby dowiedzieć się ID karty pamięci flash.
2
Skorzystaj z zestawem urządzenie Garmin, aby dowiedzieć się identyfikator karty pamięci flash. Aby to zrobić, włóż ją w specjalnie przeznaczonym do tego gniazda w urządzeniu nawigacyjnym, włącz go i wejdź w service menu Garmin.
3
Naciśnij i przytrzymaj ekran w rogu na ikonę z wizerunkiem baterie. W niektórych modelach należy nacisnąć na zegarek.
4
Przejdź do menu o nazwie „Data card test page” i przepisz numer seryjny dysku. Można również użyć innego nawigator, kolejność działań będzie mniej więcej ta sama.
5
Jeśli posiadasz smartphone lub PDA, sprawdź numer identyfikacyjny wymiennego dysku przez niego. Do tego potrzebne dodatkowe oprogramowanie do wyświetlania informacji o podłączonych do urządzenia mobilnego modułach pamięci. Takich programów jest dużo, są one opracowywane osobno pod każdą platformę, jednak nie wszystkie działają prawidłowo. Pendrive obowiązkowo musi być włożona do wnęki baterii w telefonie, po czym należy go pobrać.
6
Skorzystaj specjalnym oprogramowaniem, np. programem Everest, aby dowiedzieć się identyfikator karty pamięci. Aby to zrobić, podłącz ją do komputera za pomocą czytnika kart i sprawdź konfigurację urządzeń dyskowych, jest możliwe, że przy użyciu jednego z tych programów masz wiedzieć ID karty pamięci flash.
7
Także spróbuj wykorzystać różne menedżery plików, które są instalowane zarówno na urządzenia mobilne, jak i w pamięci komputera.
Porada
Nie należy wyrzucać opakowania i dokumentacji od urządzeń i kart pamięci.

logo
Article Categories:
Części zamienne i akcesoria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *