Jak przenieść się z moskwa-Szeremietiewo w Wnukowo

Jeśli nie chcesz jechać z lotniska Szeremietiewo na lotnisko Wnukowo na taksówkę, skorzystać z transportu publicznego. Po pierwsze, jest to tańsze, po drugie, można obliczyć czas przejazdu z minimalną korektą na korki. Wadą takiej podróży jest czasowe ograniczenie – w nocy metra i kombi nie chodzą.

Jak przenieść się z moskwa-Szeremietiewo w Wnukowo

Instrukcja

1
Transport wybierz, który ci odpowiada najbardziej. W zawieszeniu całą trasę można podzielić na trzy fazy: droga z moskwa-Szeremietiewo do Moskwy, wycieczka po Moskwie i drogę na lotnisko Wnukowo. Na różnych odcinkach można skorzystać z autobusu lub transportem kolejowym. Poruszanie się po Moskwie najlepiej metrem.
2
Metoda 1: Autobus, metro, autobus. Skorzystaj z autobusu 851 lub taksówką 851Э, to należy od terminali F i E lotniska Szeremietiewo do stacji metra „dworzec River”. Można również dojechać do stacji „Szybowcowa” autobusem 817 lub taksówką 948. Następnie należy zejść do metra i dojechać do stacji „Południowo-Zachodnia”. Stamtąd kursują autobusy 611 lub 611с, początek ruchu w 5.30. Lotnisko Wnukowo – ostatni przystanek na trasie. Łączny czas przejazdu z moskwa-Szeremietiewo do Wnukowo wyniesie 2-2,5 godziny.
3
Metoda 2: Aeroexpress – metro – stacja „Białoruska”) i wysiąść na stacji „Kijowska”. Tam znajdziesz poszczególne kasy dworca Kijowskiego, gdzie sprzedają bilety na aeroexpress do Wnukowo. Rozkład jazdy pociągów można sprawdzić na stronie internetowej aeroexpress.ru. Zachowaj bilet do końca podróży, ponieważ jest on potrzebny dla sprawnego wyjścia. Łączny czas przejazdu wynosi 1,5-2 godziny.
4
Sposób 3. Łączą powyższe rodzaje transportu. Jest to wygodne, gdy jesteś w ruchu w kierunku obszaru, w godzinach porannych, lub odwrotnie, wieczorem jadąc w kierunku miasta. Na przykład, rano lepiej jechać z moskwa-Szeremietiewo do аэроэкспрессе, w Moskwie korzystać z metra i dojechać w Wnukowo autobusem, w tym czasie na tym odcinku drogi nie ma korków.
logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.