Jak prowadzić samochód

Prowadzenie samochodu – to umiejętność podjąć właściwą decyzję w ułamku sekundy. Jakie błędy przeszkadzają уверенному zachowanie na drodze i co trzeba zrobić, aby jazda przynosi przyjemność, a nie była źródłem ciągłego stresu?

Jak prowadzić samochód

Instrukcja

1
Jeśli poprawnie zrozumieć podstawowe zasady jazdy i kropić wielki czas praktyki, to jazda będzie dla ciebie nie stresem, a przyjemnością. Istnieje wiele stereotypów, które utrudniają prawidłowego i bezpiecznego prowadzenia pojazdu. Wiele osób uważa, że nauka i szkole nauki jazdy i złożenie egzaminów – strata czasu i wolą zajmować się samodzielnie lub pod kierunkiem doświadczonych, ich zdaniem, przyjaciół. A prawa odbierać już w oddziale POLICJI, z pominięciem egzaminacyjną zabaw. Ale jeśli jest taka pewność, że możesz wszystko sam, to czego się bać. Rozmowy o utraconym czasie – to tylko wymówka. To czas nie można stracić, to skierowane jest na uzyskanie wiedzy teoretycznej i praktycznej. Gdzie jeszcze można całkowicie legalnie jeździć po mieście? Jeżdżąc w czystym polu, doświadczenia nie zdobywa mieszkając.
2
Wszystkie błędy początkujących kierowców idą od niezrozumienia procesów zachodzących z autem podczas jazdy. Dlaczego nie mogę zaparkować? Bo trudno zrozumieć, że koła kręcą się w jedną stronę, a nadwozie przy tym obraca się w drugą, robiąc kąt. Obserwuj innymi kierowcami. Zobacz, co dzieje się z karoserią, gdzie kręcą się koła, który przy tym trajektoria ruchu. Można to zrobić łatwiej: weź autko z крутящимися kołami. Zacznij wykonywać manewry i zwroty na stole, od razu będzie wszystko jasne.
3
Drugi trudny moment – wymiary auta. Jak zrozumieć, gdzie zaczyna się maszyna, gdzie kończy się, a jaka jest jej szerokość? Błąd wielu początkujących w tym, że, wykonując manewr, oni myślą, że nadwozie kończy się dokładnie w tym miejscu, gdzie siedzą. Poczucie wielkości opiera się na intuicji. Ale trzeba ją rozwijać. Jeśli nie można jeszcze zrozumieć, gdzie i co, nie wahaj się codziennie przed wejściem ominąć samochód dookoła. Można na przedni zderzak dołożyć antenę – to bądź widoczny. Jeśli maszyna – hatchback, to tylny bagażnik kończy się tam, gdzie i szkło. Szerokość samochodu jest łatwo określić, na lusterkom bocznym: zewnętrzną krawędź lustra i szerokość samochodu.
4
Jakie by technicznymi wiedzy nie posiadali, stosuje się je na drodze w stanie psychologicznego napięcia bywa problematyczne. Za kierownicą musi być uczucie samozachowawczy, ale nie strach. Uwierz, 80% kierowców w tej chwili boi się nie mniej niż twój. Kiedyś na drodze rozproszony na negatywne myśli – uważaj na tych, którzy z prawej, z lewej, z przodu, a teraz w ogóle ruchu włącza. Emocje na drodze – zły doradca. Kiedyś uczyli, nie bój się wydawać innym powolna czajnikiem, nie wrzucaj kierownica przy pierwszym neural гудке z rzędu. Emocje przeszkadza podjąć właściwą decyzję, gdy twoje działania nie są doprowadzone do automatyzmu.
logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.