Jak pogratulować dziewczynę z Dniem Zakochanych

Dziewczyny w dzień wszystkich zakochanych czekają pozdrowienia od swoich facetów, znajomych, przyjaciół. Tak, chcę otrzymywać 14 lutego tylko słowa miłości i pocałunki! I im więcej młoda osoba otrzyma „walentynki”, kolory i słodkie prezenty, tym bardziej ona będzie się czuć. Tak więc twoim zadaniem w Walentynki zapewnić swojej dziewczynie szczęście.

Jak pogratulować dziewczynę z Dniem Zakochanych

Trzeba

  • – „walentynki”;
  • – kwiaty;
  • – cukierki;
  • – zabawki.

Instrukcja

1
Dawno, dawno temu, młodzi Romeo wszystkich krajów zaczęli śpiewać serenady pod oknami ulubionych. Przypomnijcie sobie ten romantyczny zwyczaj i wypełnij piękną piosenkę domu ukochanej. Jeśli masz bardzo brakuje i słuch i głos, po prostu włącz swój ulubiony utwór na магнитофоне. Aby dziewczyna była podwójna, ułożyć kwiatów serduszko pod jej oknem. Napisz różową farbą wyznanie miłości.
2
Jeśli ona nie mieszka bardzo wysoko, napełnić helem cały bukiet balonów w kształcie serca, i zwiąż je na długą linę, stań pod oknem ukochanej i, stopniowo zwalniając sznurek, przesuń kulki. Zadzwoń do dziewczyny i poproś, aby wyjrzeć na ulicę. To doskonała gratulacje – balony, kwiaty, piosenka twoja ukochana na pewno zapamięta na długo.
3
Nie zawsze jest to możliwe do popełnienia takich czynów i to nie zawsze zależy od ciebie. Nie zniechęcaj się, z rana piszcie dziewczyny miłosne sms-ki i zadzwoń, witając ją ponownie i ponownie. Zazwyczaj młodych osób tylko podoba taka wytrwałość! Wyślij jej kilka „walentynki” i kolorów z kurierem.
4
Ułożyć czerwone róże w pudełko w kształcie serca i преподнесите prezent dziewczynie ze słowami miłości i delikatnym pocałunkiem. Znajdź cukierki lub czekoladki różowy, pluszowy puszyste zwierzątko z sercem w uchwycie. Dbasz o to, że ruszyło cię swoim wyglądem, że przypomniał o swojej ulubionej.
5
Spróbuj wymyślić coś oryginalnego, nie jak u wszystkich. Z góry zamów kilka koszulek z własnymi zdjęciami w сердечках, ciasto ze swoimi cenionych słowami, skierowanymi do ukochanej. Wiesz, jak dziewczyny lubią błyskotki i jasne. Podaruj jej całą szkatułkę różnej biżuterii, ale wybieraj tylko te rzeczy, w których obecne są elementy w kształcie serca.
6
Lub zrób jeden, ale drogi prezent – biżuterię ze złota z wkładką z kamieni i grawerowanie z waszymi nazwiskami. Ciągle mówisz o swojej miłości do niej – kobiety nigdy nie znudzi słuchanie te słowa.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.