Jak otworzyć schronisko

Jeśli chcesz otworzyć swój biznes w branży hotelarskiej, jednym z etapów może być organizacja schroniska. Będzie ono szczególnie pożądane wśród studentów. Więc jeśli w twoim mieście jest instytut lub uniwersytet, który nie ma swojego miejsca zamieszkania studentów, można wypełnić tę lukę z korzyścią dla siebie.

Jak otworzyć schronisko

Instrukcja

1
Znajdź odpowiednie mieszkanie, сдающуюся do wynajęcia. Pożądane jest, aby zatrzymać swój wybór na mieszkania, które znajduje się na pierwszym piętrze. Przy takim wariancie swoje przyszłe mieszkańcy nie będą mogli zalać sąsiadów z dołu. Jak tylko znajdziesz mieszkanie, które ci odpowiada, poinformowanie policji o tym, że zamiar zorganizować schronisko. Po uzyskaniu jego zgody umów z właścicielami mieszkania i podpisać umowę wynajmu długoterminowego.
2
Zamów indywidualną przedsiębiorczość, tak jak w tym przypadku podatek na dochody z korzystania z pomieszczeniem będzie niższa niż podatek na osobę. Zapłacisz państwową cło i notarialnie zapewnij swoją działalność. Powiadom sąsiadów o tym, że obok nich będzie mieszkać duża liczba ludzi, i umów się na spotkanie, aby w konsekwencji z ich strony nie było zakłóceń na ten temat.
3
Stwórz odpowiednie warunki do zamieszkania. Z wynajem mieszkania należy pamiętać, że w однокомнатном pomieszczeniu można umieścić ludzi tylko jednej płci. W dwupokojowym, odpowiednio, dwóch. Ludzie każdego podłogi powinny być umieszczone w oddzielnym pomieszczeniu. Ty, jako właściciel schroniska powinny zapewnić przyszłych lokatorów meble, pościel i innymi przedmiotami ekonomicznymi. Przede wszystkim należy wyposażyć miejsca do spania. Kup meble. Zatrzymać swój wybór, na przykład, na używanej mebli, który jest sprzedawany z rąk znacznie tańsze niż nowe, a widok może mieć całkiem przyzwoity. Łóżka należy umieścić piętrowe i zadbać o wysunięcie spanie miejscach.
4
Zacznij zasiedlenie. Zamieścisz ogłoszenia o usługach, które oferuje twój hostel. Nowych lokatorów ознакомьте z zasadami zachowania się w mieszkaniu. Pamiętaj, aby sprawdzić ich dokumenty i zadać kilka pytań o sposób ich uprawiania. Zapisz dane lokatorów. Należy pamiętać, że od czasu do czasu trzeba spędzać czas w hostelu i sprawdzać, nie niszczy, czy w nim porządek.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.