Jak otworzyć konto w Pko

Konto zakłada otwarcie konta w banku przez osobę fizyczną, organizację lub przedsiębiorcą w celu wykonywania różnych operacji rozliczeniowych.

Jak otworzyć konto w Pko

Trzeba

  • – paszport federacji ROSYJSKIEJ.

Instrukcja

1
Podejdź w najbliższy oddział Banku. Weź ze sobą dokument tożsamości (paszport). Jeśli jesteś obywatelem Federacji Rosyjskiej, to jednego dokumentu wystarczy do otwarcia konta osobistego. Z kolei cudzoziemcy trzeba będzie przedstawić dowód osobisty i drugi dokument potwierdzający ich prawo do pobytu w Rosji.
2
Zwrócić się do pracownika Banku, który pracuje w dziale operacji depozytowych z pytaniem na otwarcie bankowego konta osobistego. Staram się szczegółowo poinformować pracownika o tym, jak chcesz korzystać w przyszłości państwa twarzowym wynik (w jakiej walucie należy otworzyć rachunek bieżący, a także jakie rodzaje operacji masz zamiar produkować z pieniędzmi za pomocą konta osobistego).
3
Należy udzielić pracownikowi Banku oryginał paszportu. On jest potrzebny do rejestracji umowy na otwarcie konta osobistego, który będzie generowany w dwóch egzemplarzach. Należy przy tym pamiętać, że na swoim egzemplarzu niniejszej umowy musi być obecny drukowanie Banku. Możliwe, że pracownik wydziału w sprawie otwarcia kont poprosi cię zostawić w specjalnej mapie wzór swojego podpisu. Jest to konieczne w celu jej identyfikacji. Ponieważ w tym przypadku wszystkie dokumenty podpisane przez was w Sbierbank, w przyszłości będą zawierać dokładnie taką samą sygnaturę jak w próbce.
4
Przeczytaj dokładnie umowę. Następnie, jeśli nie ma żadnych dodatkowych pytań, podpisz go. Jeśli masz pytania, zadaj je pracownikowi Banku, aby on ci wszystko wyjaśnił. Po tym można umieścić własne pieniądze na swoje dopiero co odkryty konto na przechowywanie. Do tego podejść w działania kasy z umową o otwarcie konta osobistego, paszportu i wymaganej kwoty pieniężnej. W niektórych oddziałach Banku pracownicy depozytowej działu mogą sami zapewnić w kasie wszystkie niezbędne dokumenty, a trzeba tylko podejść z pieniędzmi w kasy dział.
logo
Kategoria:
Banki

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.