Jak określić swoją runę

Runy są obdarzone семантическим i symbolicznym znaczeniu. To nie tylko starożytny alfabet narodów Północnej Europy, ale i гадательное narzędzie. Runy są ściśle związane z astrologią. Dzielą зодиакальные znaki na pół i sprawiają, że Zodiak w dwadzieścia cztery cyklu na dziesięć dni. Aby określić swoją runę, trzeba poznać руническим horoskop.

Jak określić swoją runę

Instrukcja

1
Punktem odniesienia runicznych horoskop jest dzień równonocy wiosennej. To właśnie od niego rozpoczyna się nowy roczny cykl. Urodzonym od 23 marca do 5 kwietnia odzwierciedlał runa-Феу” lub bydło. To aktywni ludzie i wielcy właściciele. Są one łatwe do zniesienia i obdarzony dużym potencjałem twórczym.
2
Runa-Уруз” (siła, moc) opiekuje się ludziom, którzy urodzili się w okresie od 6 do 21 kwietnia. To silni ludzie, którzy mogą poświęcić wszystko dla osiągnięcia własnego celu.
3
Każdy, kto urodził się 22 kwietnia – 6 maja, odpowiada runa-Турисаз”, która znaczy olbrzym, kolec. To, przede wszystkim, zapaśników, przezwyciężając wszystkie swoje lęki.
4
Powstałą na świat 7 maja – 21 maja opiekuje boska runa-Ансуз”. Urodzeni pod wpływem tej runy twórcze osobowości, są towarzyskie i artystycznej.
5
Runa-przez raido” opiekuje, urodzonego 22 maja – 6 czerwca. Ona oznacza drogę i obdarza ludzi zrównoważonym charakterem. Starają się utrzymać wszystko pod kontrolą.
6
Od 7 do 22 czerwca – czas runy „Kenaz” lub palnika, płomień. Ona obdarza człowieka jasnością myśli i duży potencjał twórczy.
7
Pod wpływem runy „Гебо” (dar, partnerstwo) są ludzie, których urodziny przypadają na okres od 23 czerwca do 7 lipca. Jest to sprzeczne natury, miłujący wolność, ale doskonałe pomocnicy i towarzysze.
8
Runa-Вуньо” lub punkt kulminacyjny, radość opiekuje się narodził z 8 do 23 lipca. To jasne runa, ona наделят człowieka wyobraźnię i pomaga w realizacji marzeń.
9
Urodził się 24 lipca – 8 sierpnia znajdują się pod wpływem runy „Хагалаз” (klęska zniszczenie, grad). To silni ludzie, którym czasami trzeba zburzyć wszystkie stare, aby zobaczyć perspektywę wzrostu i nowego.
10
Runa-Наутиз” (potrzeba, konieczność) opiekuje się powstałą na światło dzienne 9 – 23 sierpnia. „Наутиз” pomaga zwrócić wszystkie wady w zalety i rozwijać samowystarczalność.
11
Każdy, kto urodził się w okresie od 24 sierpnia do 8 września, jest pod wpływem runy „Isa” lub lód. To bardzo odpowiedzialni ludzie, bez pośpiechu i wyważony.
12
Runa-Hyeres” (cykliczność) odpowiada urodzonych 9 – 23 września i obdarza ludzi kolejności w swoich działaniach, ich główny sojusznik – cierpliwość.
13
Od 24 września do 8 października – okres runy „Эйваз” (obsługa techniczna, ochrona). Urodzeni pod jej wpływem trwałe i odporne.
14
Runa „Perth” opiekuje urodzone w drugiej połowie Wagi (9 – 23 października). To skrada się ludzie, którzy w każdych okolicznościach pozostają nie zmieniają swoich zasad.
15
Pod wpływem runy „Алгиз” są ci, którzy przyszedł na świat 24 października do 7 listopada. „Алгиз” upoważnia ich ogromnej witalności.
16
Urodzonych 8 – 23 listopada opiekuje runa-Соуло” (słońce). Jest to niezwykle opłacalne ludzie, którzy mogą poradzić sobie z wszelkimi okolicznościami.
17
Runa-Тэваз” lub odwaga ma wpływ na powstałych na światło od 24 listopada do 7 grudnia. Zazwyczaj są to ludzie gotowi walczyć o swoje ideały i zasady.
18
Każdy, kto urodził się w drugiej połowie znaku zodiaku Strzelec (8 – 22 grudnia), są pod patronatem runy „Беркана” lub brzoza. Ona obdarza człowieka yin energii spokoju i budowania.
19
23 grudnia – 6 stycznia spełnia runy „Эваз” (koń). Urodzeni w tym okresie ludzie są dobrzy nauczyciele i mentorzy.
20
Runa-Манназ” lub integralności wpływa na ludzi, których urodziny przypadają na okres od 7 do 21 stycznia. To zwykle skromni ludzie, nie przyzwyczajeni zwracania na siebie uwagi.
21
Pod patronatem runy „Лагуз” lub woda znajdują się wszystkie, kto przyszedł na świat 22 stycznia do 5 lutego. Z natury jest nieprzewidywalne ludzie, którzy mają dobrą intuicję.
22
Runa-Ингуз” (płodność) wpływa na urodzonych w drugiej połowie znaku Wodnika (6 – 20 lutego). To ludzie nastroju, kreatywne, często odkrywców.
23
21 lutego – 5 marca – runy „Одал”, która oznacza dziedzictwo. Ona obdarza człowieka talentami i pomaga zrealizować je w praktyce.
24
Pod wpływem runy „Дагаз” (dzień przekształcenia) znajdują się każdy, kto narodził się z 5 do 22 marca. Ta runa kończy runiczny krąg lub cykl. Każdy, kto urodził się w tym okresie, nieprzewidywalne i zmienne w swoim zachowaniu.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.