Jak odpowiedzieć na widok prokuratury

Ci przyszło pojęcie o usuwaniu naruszeń prawa z prokuratury, a ty zupełnie nie wiesz, jak na niego odpowiedzieć. Należy podać w tym widoku, dlaczego dopuścili wymienione w nim naruszenia, jeśli oni naprawdę mają miejsce, albo odpowiedzieć, że nie widzi żadnych nieprawidłowości. Ustawa nie pociąga dla ciebie w drugim przypadku bezpośrednich negatywnych skutków.

Jak odpowiedzieć na widok prokuratury

Trzeba

  • – Ustawa federalna „O Prokuraturze Federacji Rosyjskiej”.

Instrukcja

1
Przeczytaj przedstawienie prokuratora i sprawdzić jego zgodność z jego artykule 24 FZ „O Prokuraturze Federacji Rosyjskiej”. Prokurator nie ma prawa wymagać od ciebie tego, że nie podano w tym artykule. Sprawdź również, kim podpisana widok. Jego ma prawo podpisać tylko prokuratora lub asystenta prokuratora, innych pracowników prokuratury stanowić podpisywać nie mogą. Jeśli podpisano ostatnią, to pojęcie nie ma mocy prawnej i można zostawić go bez konsekwencji.
2
Jeśli widok podpisana prawda, i wymagania w nim są zgodne z uprawnień prokuratora, to masz dwie możliwości. Pierwszy wariant: żądasz odpowiedzi na występ. Zwykle stosowany około dwóch tygodni lub miesiąca, w niektórych przypadkach – mniej. W nim można określić, dlaczego dopuścili się naruszenia prawa. Czy możesz odpowiedzieć, że nie dopuszczali naruszeń i wszystko robili na podstawie ustawy. Drugi wariant – to nie odpowiadać na widok prokuratora.
3
Jeśli prokurator nie zadowolony twojej odpowiedzi, albo naruszenia nadal dopuścić, to najprawdopodobniej wezwą lub do prokuratury na rozmowę z asystentem prokuratora generalnego, lub bezpośrednio do sądu. W pierwszym przypadku nic się nie stało. To będzie tylko rozmowa: prokurator będzie zadawać pytania w istocie naruszeń, a pan odpowiadać. Nie martw się, nie ma znalezienia itp nie grozi.
4
Jeśli przyjdzie wezwanie do sądu, a następnie przygotować się do procesu na zasadach ogólnych. Jedyny niuans to, że występować w sądzie jako powód będzie prokurator. Najlepiej zebrać jak najwięcej dowodów. Należy dokładnie przeczytać przepisy, które złamałeś. Prokuratorzy często starają się za dobrych statystyk, a ponieważ czasami „przyciągnąć za uszy” niektóre artykuły lub dowody.
Należy zwrócić uwagę
Jeśli jesteś przedsiębiorcą, to prokurator w niektórych pociągów administracyjne może rozpocząć postępowanie w sprawie o wykroczenie administracyjne.

Porada
Pamiętaj, że bezpośrednich negatywnych skutków odmowa w spełnieniu wymagań prokuratora ci nie grozi.

logo
Article Categories:
Przepisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *