Jak nazwać вислоухого kota

Szkoccy вислоухие – bardzo oryginalne koty. Wzruszające повисшие uszy i ogromne oczy nadają ich мордочкам fotelik wyrażenie. Przy tym dorosłe zwierzę różni się gęsta budowie, mocnym kośćcu i jedwabiście gładką gęstą sierścią. Wybierając imię dla przyszłego zwierzaka, zwróć uwagę na wszystkie cechy jego niezwykłego wyglądu, koloru i charakteru.

Jak nazwać вислоухого kota

Instrukcja

1
Wybór imienia dla kota – jest odpowiedzialny. Trzeba, aby imię podoba się wszystkim domownikom. Zaproponujcie im konkurs – niech każdy napisze ciekawe imiona na kartkach papieru, kłaść czapki lub torby. Najmłodszy w rodzinie powinien wyciągnąć kartkę z nazwą, która będzie nosić swojego zwierzaka. Jeśli jednak jest ono kategorycznie nie wierzy w innych, losowanie będzie powtórzyć.
jak случить kota z kotem po raz pierwszy
2
Jeśli zakupiłeś rasowego kociaka z rodowodem, ma już imię. Jednak w życiu codziennym można nazwać zwierzaka inaczej. Барбарисс Gwiazda Wschodu lub Флауэрфилд Jay mogą stać się mistrzami rasy i zdobyć nagrody na wystawach, ale w domu będzie im wygodniej nazywać Барбариской lub Флаем.
sprowadzić pół-indianina z rasowy kot
3
Oceń wygląd dziecka. Szkocki obwisłe uszy kotek, dorastając, zachowa swoją умильную plac pysk. Więc mu to pasuje śmieszne, wzruszające zdrobnienie-ласкательные imiona.
kiedy trzeba dzianiny kota szkockiego
4
Trudności z wyborem odpowiednich słów? Poszukać w encyklopedii i słowników – tam na pewno znajdą się oryginalne pomysły. Świetnym rozwiązaniem dla szkockiego kotek – podkreślić jego ksywką „иноземное” pochodzenie. Nazwij śmiesznego czarno-białe zwierzę Duncanem, a rudowłosą dziewczynkę – Гиневрой. Kiedy dorosną, oryginalne im imiona bardzo pasują.
jak nazwać kota
5
Unikaj bardzo trudnych i długich słów – kot nie jest w stanie pojąć, że trafiliście właśnie do niego. Idealne dwóch-трехсложные słowa z powtarzających się samogłoskami. Zdaniem фелинологов, kocięta lubią powtarzające się samogłoski, a także sizzling dźwięki. Proste, ale chwytliwe słowa jak „Chips”, „Lili”, „Dalila” zupełnie nic zwierzęcia.
jak gotować пшенку
6
Nie nazywaj kota ksywką созвучной z nazwami innych zwierząt żyjących w domu. Może zgubić się i przestanie reagować na wołanie. Wybierając odpowiedni nick, nazwijcie kotka tylko z nazwy. Nie коверкайте jej, nic nie dodacie уменьшительных sufiksów dopóki zwierzę nie jest przyzwyczajony.
logo
Kategoria:
Rasy kotów

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.