Jak grać w сику

„Sica” — tak w mowie nazywają gry „Seca” i „Sic Bo”. Pomimo jedną uogólniając nazwa, wszystkie te gry różnią się od siebie zarówno przepisami, jak i wspólną strategią.

Jak grać w сику

Trzeba

  • karty do gry

Instrukcja

1
„Sic Bo” — jedna z najstarszych gier w kości. W nim znajduje się kilka rodzajów zakładów: na konkretną sumę pokoi, na więcej/mniej na każdy trójka, na połączenie się z trzech takich samych pokoi, na połączenie się z dwóch takich samych cyfr, zakład nr i domino.
2
Przygotuj sześciokątne kości, ponumerowane od 1 do 6 (suma przeciwległych ścian jest zawsze równa 7). Trzeba również stół ze specjalnego oznakowania i popper (specjalny przyrząd do rzucania kości). Liczba graczy w tej grze nie jest ograniczony.
3
Twoim zadaniem w trakcie gry – odgadnąć układ kostek. Postaw zakład (wiodący gry zwykle wprowadza początkujących z odmian stawek), a następnie poczekaj, aż inni gracze zbierają pieniądze na kon.
4
Jak tylko wszystkie zakłady zostaną podjęte, wiodący naciśnie przycisk Roll na поппере, po czym przypadkowo pojawia się kombinacja trzech kostek. Jeśli wchodzenia kombinacja punktów pokrywa się z liczbą punktów na swoim tempie, wygrałeś (wygrana wydawana jest zazwyczaj w gotówce)!
5
„Sica” — gra karciana. Do udziału w niej można nie tylko w kasynach, ale także w domu. Liczba graczy — od 2 do 10. Przygotuj zwykłą talię kart. Rozdaj karty: po 1 dla każdego gracza. Do tego, jak gracze patrzą w swoje karty, muszą postawić na szali kwoty pieniężne (dziennych).
6
Jeśli siedzisz po lewej stronie bankiera (wiodącego), zacznij chodzić. Nie stawiaj poniżej przelotowy kwoty ostatniej, doskonałej dziennych. Po tym, jak inni obstawiają, otwierać karty razem z resztą.
7
Odbywa się to w następujący sposób: podniesienie, lub уровняв poprzedni zakład, można powiedzieć, że odkręcasz jednego z graczy. Otwierając karty innego uczestnika, nikt oprócz ciebie nie da się ich oglądać (nawet sam ich właściciel – jeśli gra zakryte).
Znajdziesz się zwycięzcą w tym przypadku, gdy liczba punktów kart przewyższa liczbę punktów przeciwnika. W przeciwnym wypadku lub w przypadku równości – przegrałeś.
8
Gra trwa do momentu, aż nie pozostanie 2 uczestnika. Można im podnieść stawki do z góry ustalonej maksymalnej kwoty. Jeśli dotarłeś do tego etapu, to przy сравнивании zakłady czają się karty i porównywane są punkty. Jeśli masz zwycięska kombinacja, – twój bank!
9
Jeśli pod koniec gry masz z rywalem okazało się taką samą ilość punktów, należy zadeklarować „Свару” – oddać karty i ponownie zagrać bank. Każdy z graczy biorących udział w tej partii, jest dozwolone uczestniczyć w „сваре”. Aby to zrobić, należy umieścić w banku połowę наличествующей w nim kwoty.
logo
Kategoria:
Gry planszowe

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.