Jak dostać się do szpitala

W dobrej wierze wycofuje swój okres ciąży, a teraz dziecko pragnie jak najszybciej opuścić swój przytulny brzuch – masz rodzi. To znaczy, że trzeba jechać do szpitala. Niektóre kobiety są w kropce i nie wiem, jak to się dzieje wyjazd do szpitala i jak w przyszłości rozwój wydarzeń. O tym, jak rodząca trafiają do szpitala, i że do tego trzeba, można dowiedzieć się z tego artykułu.

Jak dostać się do szpitala

Instrukcja

1
Jeśli masz rodzi, natychmiast wezwać karetkę. Już powinna zabrać cię w szpital dom. Do szpitala nie zabieraj z sobą żadnych zbędnych rzeczy, tylko łatwo zmywalne kapcie i telefon komórkowy (który masz przy porodzie, najprawdopodobniej zabiorą i lokują w sejf, ale może trzeba alarmowy).
2
Na początek pamiętaj, że jeśli masz rodzi, to możesz pojechać w każdy szpital dom. Za nikim nie zamocowany żadnej rejonowy szpital w domu, niezależnie od tego, czy jesteś obywatelem Federacji Rosyjskiej, czy masz rejestrację w tym mieście i czy masz polisę obowiązkowego ubezpieczenia zdrowotnego masz prawo rodzić w każdym szpitalu. Jeśli masz rodzi, to masz obowiązek brać w szpitalu. Ale są pewne cechy.
3
Weź ze sobą do szpitala odpowiednią kartę medyczną. W tym przypadku, jeśli nie były obserwowane w czasie ciąży u ginekologa w czasie ciąży w swojej kobiecej porady lub jakiejkolwiek innej klinice, to w każdym szpitalu, nadal muszą zaoferować pomoc medyczną, ale przy tym zostaniesz przeniesiony na inny szpital dom.
4
W tym przypadku, jeśli masz jakieś poważne choroby, na przykład patologii układu sercowo-naczyniowego, hormonalnego lub nerek, to ciebie też przeniosą do innego, specjalistycznego szpitala. Istnieją również szpitala dla kobiet w ciąży, porodzie, u których poród rozpoczęły się przedwcześnie, czyli w terminie do trzydziestu sześciu tygodni. Jeśli u ciebie występuje jeden z tych przypadków, to właśnie w jeden z takich oddziałów położniczych jest i powinien się zawieść.
5
Można z góry zawrzeć umowę z jednym z oddziałów położniczych, pracujących na podstawie umowy o pracę. Jeśli nie masz innego wyjścia i trzeba jechać do takiego szpitala, nie zawarły żadnej umowy, to tam też udzielą pomocy medycznej, ale dalej, po urodzeniu dziecka, ciebie tam obserwować nie staną się i przenieśmy do normalnego szpitala.
Jeśli zawarłeś umowę z takim porodu domem, to tam będą musieli podjąć niezależnie od okoliczności.
Płuc ci porodzie, powodzenia i zdrowia dla ciebie i twojego dziecka!
logo
Article Categories:
Leki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *