Jak być popularnym u chłopców

Dziewczyny często bywa trudne do osiągnięcia мальчишеского uwagi. Dla niego mogą „wylewać ostatnie poty” i robić szalone rzeczy. Wynik częściej okazuje się odwrotny – kpiny i pogardę. W rzeczywistości, być popularnym u płci przeciwnej, domagać się uwagi można łatwo, z powodzeniem i nie zaszkodzić sobie.

Jak być popularnym u chłopców

Instrukcja

1
Bądź widoczne, aktywny i towarzyski. Szczerze przejawiać zainteresowanie innymi ludźmi, chłopców lub dziewcząt, starszymi lub dziećmi – wszystko jedno. Pomagaj im w ramach swoich możliwości. Ale zachować równowagę, aby nie być natrętny.
2
Rozwijaj w sobie optymizm, życzliwość i najważniejsze – poczucie humoru. Pozytywne myślenie przyciąga ludzi. Umiejętność z humorem podchodzić do siebie i różnych sytuacji ułatwia życie i relacje z innymi.
3
Nie bój się być sobą, być jasne, pokazać emocje. Ale nigdy nie pokazuj swoich słabości w swojej firmie, w swojej klasie. Trzeba być otwartym na miarę, używać jej tam, gdzie ona gra na was, i nadal nadmiernie grą nie dać się ponieść
4
Należy zwrócić uwagę i swoich żeńskich cech: kobiecości, urokowi, pielęgnacji. I tu należy używać złota zasada działania. Musisz być idealne aż po końce paznokci, ale nikt nie musi wiedzieć, co cię to kosztować. Nikt nie powinien widzieć często przed lustrem.
5
Pielęgnować w sobie swój smak. Pomogą znaleźć i pielęgnować ją w sobie swoje hobby, pasje, które sprawiają przyjemność tylko dla ciebie. Nigdy nie ujawniaj wszystkich sekretów o sobie, pozostawiając jakąś część życia pokryte jest aurą tajemnicy.
6
Rozwijaj siebie, swoje horyzonty. Aby skutecznie komunikować się z innymi ludźmi, trzeba być na bieżąco, począwszy od szkoły i do miasta. Pytanie nie tylko modą lub gwiazdami, ale również i sportu, osiągnięć chłopców z twojego otoczenia. Tylko nie wyginać kij i nie należy do grona najbardziej znanych сплетниц.
7
Bądźcie pewni siebie. Charyzma częściej stosowany od urodzenia, ale siła woli i wiara są poruszane. Znajdź w sobie godności, rozwijaj je. Naucz się być nachalny i osiągnąć cele. Ćwicz regularnie, aby nie czuć się zupełnie bezbronna. Ale pamiętaj, że „siła kobiety w jej słabości”, dlatego należy wykazać swoją wyższość, jeśli masz.
8
Pamiętaj, że dziewczynka, dziewczyna, kobieta. Uważaj również i swój honor, godność. Dbaj o to, aby twoje czyny nie były nieostrożny lub niejednoznaczne. Nie skrzywdzisz siebie, aby popularność nagle nie stała się złą sławą. Kochać i szanować przede wszystkim siebie.
logo
Article Categories:
Przyjaźń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *