Jak wypełnić dziennik praktyk

Wszystkich studentów, będących w określonym czasie praktyki, w dowód jej przejścia, należy zapewnić uniwersytet raport o ukończeniu praktyki. Ale daleko nie wszyscy studenci wiedzą, jak poprawnie wypełnić dziennik praktyk, aby sprawdzających nie było zbędnych pytań.

Instrukcja

Wielu studentów nie traktują poważnie do projektowania i prowadzenia dzienniczka praktyki, a potem mają szereg problemów i pytań od nauczycieli do przejścia praktyki. Zazwyczaj takie problemy rozwiązuje się łatwo i w krótkim czasie, ale lepiej, gdy dziennik będzie się zapełniać, raz, jeszcze świeże w pamięci wyniki wykonanej pracy. Tym bardziej, wypełnić dziennik w praktyce nie zajmuje dużo czasu i sił.

Standardowy raport w praktyce składa się z dwóch części: ogólne informacje o studencie i zadanie na praktykę. Dodatkowo do dziennika w praktyce w załączeniu opinię od przedsiębiorstwa o studencie, który składa i podpisuje kierownik w praktyce.
W dziale dzienniczka „Ogólne informacje” nie zapomnij podać wszystkie niezbędne dane:
1. Nazwisko, Imię, Drugie Imię.
2. Nazwa wydziału, specjalności, grupy
3. Nazwa przedsiębiorstwa, w którym odbywa się praktyka.

4. Imię i nazwisko kierownika w praktyce, wyznaczonego dla ciebie w przedsiębiorstwie.
5. Nazwisko i inicjały odpowiedzialnego za praktykę w zakładzie twojej uczelni.
6. Termin realizacji praktyki według nauczania.
7. Dane o przyjęciu na praktykę według daty (jeśli praktyka jest przypisany w innym mieście, to podać datę odjazdu ze szkoły, oraz datę przybycia na miejsce praktyki).
8. Hrabiego w sprawie powołania практиканта na stanowisko (rozwiązany w miejscu odbywania praktyki, z uwzględnieniem możliwości danego przedsiębiorstwa).

Sekcja „Indywidualne zadanie na praktykę” najłatwiej będzie przedstawić w postaci tabeli z następującymi wykresami:
1. Numer.
2. Spis treści pracy.
3. Terminy praktyk.
4. Forma raportowania.

Staraj się poprawnie formułować treść wykonywanej pracy, oraz określa formę reportażu. To może być mały raport w postaci wolnej, zaprojektowane w formie papierowej lub na nośniku danych. Może to być wynikiem obserwacji lub badań, lub nawet opracowanym programem. W sumie wszystko zależy od sytuacji i przyszłego studenta specjalności, no i, oczywiście, od cech i potrzeb lub zaleceń przełożonego w praktyce.